ŚLUBOWANIE NOWEJ RADNEJ

Dodane w:: Numer 12 (lipiec 2008) |

Radna Janina Stryjek Radna Janina Stryjek 21 lipca na XVI Sesji Rady Miejskiej miało miejsce uroczyste ślubowanie pani Janiny Stryjek, miesz-kanki Mokrej Wsi, która 184 głosami została w czerwcu wybrana radną tego okręgu.

- Po prostu chcę coś dobrego zrobić dla mojej miejscowości – odpowiada pani Janina na pytanie, dlaczego zdecydowała się kandydować. Zauważa również: – Zdaję sobie sprawę, że czasu do następnych wyborów nie zostało już dużo i nie wiem, czy wszystko, co sobie założyłam, uda się zrealizować. Mój program jest wieloletni: głównie zależy mi na budowie wodociągów. Do Mokrej Wsi przeprowadziłam się z Wołomina. Ponieważ woda jest u nas okropna, ciągle cierpliwie czekałam, aż ktoś zajmie się budową wodociągu. Nie doczekałam się, więc… postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce!

Wodociągowanie rejonu Mokrej Wsi to nie jedyne plany nowej radnej. Jak można było przeczytać w materiale informacyjnym przygotowanym przez Społeczny Komitet Wyborczy Janiny Stryjek, pani Janina zamierza zaangażować się m.in. w poprawianie bezpieczeństwa na drogach lokalnych (poprzez zakładanie muld drogowych) i założenie oddziału przedszkolnego przy szkole w Mokrej Wsi. Pani Janina chce wystąpić także o unijne dotacje na uruchomienie darmowego internetu w rejonie swojego okręgu wyborczego. (red.)

Reklama

Dodaj komentarz