Index » Archiwum wg. kategorii » Archiwum » Archiwum: rok 2011 » Numer 50 (wrzesień 2011)

WYWIAD: CZASAMI TRZEBA PODNIEŚĆ GŁOS

Aleksandra Puławska: Za nami dość burzliwy sierpień. I nie mam tu bynajmniej na myśli pogody, a życie polityczne w naszej gminie. Od czasu VII sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 4 sierpnia, dość szybko między panem a częścią rady pojawił się spory konflikt. Odnoszę wrażenie, że przy pomocy artykułów w prasie regionalnej i spotkań z [...]

 Od początku tej kadencji naszego lokalnego samorządu lansowana jest teza, że większa część Rady Miejskiej jest przeciwko Burmistrzowi. Tymczasem z perspektywy samych radnych sytuacja przedstawia się dokładnie odwrotnie.

Continue reading …
PRZETASOWANIA W URZĘDZIE

Kto zagląda na stronę www.bip.tluszcz.pl z pewnością zauważył, że od kilku tygodni trwają intensywne nabory na różne stanowiska urzędnicze. O przyczyny tego stanu rzeczy zapytaliśmy burmistrza Pawła Bednarczyka:

Continue reading …

26 sierpnia 2011 r. w Sądzie Rejonowym w Wołominie odbyła się pierwsza rozprawa dotycząca wybudowania bez wymaganego pozwolenia fundamentów pod halę sportową w Tłuszczu. Na rozprawę nie stawił się jeden z oskarżonych – Krzysztof J. i w efekcie rozprawę odroczono.

Continue reading …

Na początku września w naszej gminie rozstrzygnięto w końcu konkursy dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych w 2011 roku. Zazwyczaj takie konkursy rozstrzyga się na początku roku, lub nawet pod koniec roku poprzedzającego realizację zadania. Tym razem tak się jednak nie stało. Dlaczego?

Continue reading …
WRZEŚNIOWY NUMER STACJI TŁUSZCZ JUŻ DOSTĘPNY (aktualizacja)

Dzisiaj ukazał się wrześniowy – 50 już numer bezpłatnej gazety lokalnej “Stacja Tłuszcz”. Obecnie gazeta jest rozwożona do naszych stałych punktów (reklamodawcy, sklepy spożywcze w całej gminie, urząd, biblioteka…). Wszystkie artykuły będą już wkrótce dostępne  do przeczytania na naszej stronie. Numer wrześniowy dostępny do pobrania – Pozdrawiamy! Redakcja

Continue reading …