Seks, alkohol i książki

Dodane w:: EPM I,Numer 45 (kwiecień) 2011 |

Sobota 2 kwietnia, godzina 15.40. Sala bankietowa Hotelu „Batory” w Tłuszczu powoli zapełnia się. Widzowie niecierpliwie oczekują na występ kolejnego artysty kabaretowego. Tym razem swoją obecnością zaszczycił nas kabaret Neo – Nówka.

kabaret Neo-NówkaPunktualnie o godzinie 16.00 artyści wychodzą na scenę. Już po upływie kilku minut wiadomo, że nie obniżą poprzeczki zawieszonej dość wysoko przez poprzedników występujących w Tłuszczu. Skecze wchodzące w skład programu „Seks, alkohol i książki” zostają pozytywnie przyjęte przez widzów. Artyści jednak nie poprzestają wyłącznie na ustalonym programie – „Batory” staje się miejscem premiery skeczu pokazującego w żartobliwy sposób wypoczynek nad polskim morzem. Kabareciarze wykazują się także dobrą znajomością topografii okolic Tłuszcza. Wszystko to sprawia, że po prawie dwugodzinnym występie kabaret schodzi ze sceny przy dźwiękach hucznych owacji.

kabaret Neo-NówkaPo zakończonym występie artyści nie uciekają jednak od publiczności. Pod sceną ustawiają specjalne stanowisko, przy którymkabaret Neo-Nówka wszyscy chętni mogą zakupić płytę DVD z ich udziałem lub wziąć od nich autograf. Pomysł ten spotyka się z ciepłym przyjęciem publiczności.

  • Iwona Przybysz

Reklama

Dodaj komentarz