ST 13(66)/2012 Powrót kabaretu do Batorego

Dodane w:: Numer 13 (66) październik 2012,Rozrywka |

Kiedy w listopadzie ubiegłego roku Centrum Konferencyjno-Bankietowe „Batory” w Tłuszczu gościło kabaret Łowcy.B, dyrektor hotelu Jacek Suchenek zapowiadał, że kolejny kabaret będziemy mogli zobaczyć dopiero w następnym roku. I rzeczywiście – na nowy występ musieliśmy czekać do końca września. To właśnie wtedy swój program zaprezentował Kabaret Młodych Panów z Rybnika.

Kabaret Młodych Panów

Kabaret zagrał skecze zarówno ze starszego repertuaru (jak np. skecz o policjantach czy o szkole rodzenia), jak i nieco nowsze (inspirowane np. Euro 2012). Młodzi Panowie przekonali publiczność do swej twórczości. – Słyszeliśmy opinie, że ten kabaret nie jest zabawny – stwierdziła Ania. – Na szczęście, ci którzy tak mówili, mylili się. Bardzo dobrze się bawiłam i myślę, że będę częściej oglądać ich na YouTube – dodaje.

Po występie chętni mogli zrobić zdjęcie z zespołem lub wziąć od nich autograf. Artyści byli bardzo otwarci na publiczność – z jednakową łatwością składali autografy zarówno na tradycyjnych kartkach, jak i na… zagipsowanych kończynach. – Zostałem po występie, bo myślałem, że dostanę sok z gumijagód – opowiada Marcin, przypominając tekst ze skeczu o szkole rodzenia. – Niestety, dawali tylko autografy – śmieje się.

To nie będzie ostatnie spotkanie z kabaretem w tym roku. 1 grudnia w Centrum „Batory” wystąpi kabaret LIMO.

  • Iwona Przybysz

Reklama

Dodaj komentarz