ST 12 (92)/2014 art. promocyjny – Grupa zabawowa – coś dla dzieci i dorosłych!

Grupa zabawowa

Rodzice, którym zależy na rozwoju swoich dzieci poprzez twórczą zabawę, edukację i radosne spotkania z rówieśnikami, mają do tego doskonałą okazję. W Tłuszczu od kilku miesięcy działają grupy zabawowe, tworzone z myślą o najmłodszych.

Grupa zabawowa zaprasza na zajęcia ogólnorozwojowe dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat. Są to spotkania pozwalające zaspokoić naturalną ciekawość dziecka, rozwinąć wszystkie zmysły poznawcze poprzez wspólną zabawę z rodzicami (lub innym opiekunem) i rówieśnikami. Zajęcia oparte są o metodę grup zabawowych przeniesioną na nasz grunt z krajów anglosaskich i wychodzącą z założenia, że dziecko uczy się od wieku niemowlęcego. Na zajęciach dzieci uczą się piosenek, tańców, tworzą różne dzieła plastyczne, a przede wszystkim – bawią wspólnie, przyswajając zasady życia społecznego.

Zajęcia, z podziałem na dzieci młodsze i starsze, trwają ok. 60 minut. Konieczny jest udział osoby dorosłej (rodzica/opiekuna). Z uwagi na charakter spotkań liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy i informacje pod nr tel. 608 179 795 lub e-mailowo: przedszkole@kastor.org.pl. Koszt to 40 zł za cykl 10 spotkań. Organizatorem grupy zabawowej jest Stowarzyszenie „Kastor – Inicjatywa dla Rozwoju” i Niepubliczne Przedszkole Językowo – Artystyczne GALILEO, w którym odbywa się część zajęć.

JUŻ W STYCZNIU RUSZA NOWY SEMESTR ZAJĘĆ!

- środy, godz. 10.30 Maluszki (od 6 m-cy do 2 lat)

- soboty, godz. 9.30 Maluszki (od 6 m-cy do 2 lat)

- soboty, godz. 11 Starszaczki (od 2 do 4 lat)

Zapisy: 608 179 795, przedszkole@kastor.org.pl

ZAPRASZAMY!

Reklama

Dodaj komentarz