ST 12 (92)/2014 art. promocyjny – Bo dzieciństwo jest tylko jedno…

Dlatego warto uczynić je radosnym i niezapomnianym okresem – a to w dużej mierze zależy od nas, rodziców i naszych wyborów.

– Ta właśnie myśl przyświecała mi, gdy kilka miesięcy temu jako świeżo upieczona mama, podjęłam decyzję o otwarciu nowego przedszkola i żłobka w Tłuszczu – mówi Aleksandra Puławska, koordynatorka Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Językowo-Artystycznego GALILEO. – Teraz, po pół roku działalności widzę, że to był strzał w dziesiątkę. Cieszy mnie duże zainteresowanie naszą placówką, a przede wszystkim zaufanie rodziców, którzy zdecydowali, aby to właśnie w GALILEO ich dzieci spędzały czas.

Podczas pasowania na przedszkolaka dzieci mogły pochwalić się przed rodzicami znajomością piosenek i tańców

Podczas pasowania na przedszkolaka dzieci mogły pochwalić się przed rodzicami znajomością piosenek i tańców

W GALILEO dzieci każdego dnia mają szansę dowiedzieć się czegoś nowego o sobie i świecie. – Dużo czasu przeznaczamy na zajęcia plastyczno-artystyczne, różne doświadczenia i eksperymenty – mówi Puławska. – Widzimy, ile radości sprawiają one dzieciom. Rodzice także widzą różnicę – jedna z mam powiedziała mi, że w naszym przedszkolu dziecko przez miesiąc wykonało tyle własnych twórczych prac, co w innym przez ponad pół roku.

Kuchcikowo – to zajęcia podczas których dzieci mogą stać się kucharzami i przygotować własne potrawy

Kuchcikowo – to zajęcia podczas których dzieci mogą stać się kucharzami i przygotować własne potrawy

Twórcy GALILEO wiedzą, jak chłonny jest umysł dziecka w pierwszych latach życia. Dlatego oprócz zajęć dydaktycznych, żłobkowicze i przedszkolaki codziennie uczą się języka angielskiego. Zajęcia – w formie zabawy – prowadzi magister filologii angielskiej. – Nawet jeśli teraz dziecko nie nauczy się wszystkich słówek, to i tak wczesny kontakt z językiem obcym zaprocentuje w przyszłości – dzięki osłuchaniu się z melodią tego języka. W GALILEO odbywają się także zajęcia umuzykalniające z rytmiki oraz „Kuchcikowo” – podczas których dzieci mogą stać się kucharzami i przygotować własne potrawy.

5_galileo3_12

Ostatnio odwiedził nas Święty Mikołaj!

– Mimo bogatej oferty edukacyjnej, nie zapominamy o najważniejszym – zauważa Aleksandra Puławska – że podstawą rozwoju dzieci jest zabawa – radosna i spontaniczna. Umożliwiają ją mądre, kreatywne zabawki dobrej jakości, w które zaopatrzone jest nasze przedszkole i żłobek. Oprócz tego dbamy o zapewnianie dzieciom różnych atrakcji – teatrzyki, wyjścia do sali zabaw, albo wizyta kucyka, którą dzieci wspominają z emocjami do dziś.

Wizytę kucyka Basi dzieci wspominają do dziś. Nawet maluszki ze żłobka mogły spróbować swoich sił w jeździe konnej!

Wizytę kucyka Basi dzieci wspominają do dziś. Nawet maluszki ze żłobka mogły spróbować swoich sił w jeździe konnej!

Dzieciństwo jest tylko jedno, i to właśnie my rodzice mamy tę moc, by uczynić je beztroskim i niezapomnianym. Dlatego tak ważna jest przemyślana decyzja o wybraniu odpowiedniej placówki edukacyjnej. Czasem warto trochę dopłacić, ale dzięki temu mieć gwarancję, że nasze dziecko będzie traktowane z szacunkiem i zrozumieniem.

 

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Językowo-Artystyczne GALILEO to kameralna, rodzinna placówka, tworzona z pasją. Z powodu ograniczonej liczby miejsc, już teraz zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsca w nowym roku szkolnym 2015/2016 oraz w żłobku.

ZAPISY I INFORMACJE

Tel. 608-179-795

przedszkole@kastor.org.pl

www.przedszkole-galileo.pl

 

Reklama

Dodaj komentarz