ST 12 (80)/2013 Mamo! Tato! Uczmy się bawiąc wspólnie!

Dodane w:: Edukacja,Numer 12 (80) grudzień 2013,Stowarzyszenia |

Rodzice, którym zależy na rozwoju swoich dzieci poprzez twórczą zabawę, edukację i radosne spotkania z rówieśnikami, będą mieli do tego doskonałą okazję. Wkrótce w Tłuszczu rusza grupa zabawowa, tworzona z myślą o najmłodszych.

Grupa zabawowa zaprasza na zajęcia ogólnorozwojowe dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Są to spotkania pozwalające zaspokoić naturalną ciekawość dziecka, rozwinąć wszystkie zmysły poznawcze poprzez wspólną zabawę z rodzicami (lub innym opiekunem) i rówieśnikami. Zajęcia oparte są o metodę grup zabawowych przeniesioną na nasz grunt z krajów anglosaskich i wychodzącą z założenia, że dziecko uczy się od wieku niemowlęcego, czerpiąc ze świata wszystkimi zmysłami – będziemy więc śpiewać, grać, masować, dotykać, wąchać i doświadczać.

Grupa zabawowa

Dzięki uczestnictwu w grupie zabawowej, dzieci mogą rozwijać się poprzez wspólną, radosną zabawę z opiekunami i rówieśnikami

Zajęcia, z podziałem na dzieci młodsze i starsze, trwają ok. 90 minut. Konieczny jest udział osoby dorosłej (rodzica/opiekuna). Z uwagi na charakter spotkań liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy i informacje pod nr tel. 608 179 795 lub e-mailowo: biuro@kastor.org.pl. Koszt to symboliczne 35 zł za karnet na 10 spotkań. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup materiałów wykorzystywanych podczas zajęć. Organizatorem grupy zabawowej jest Stowarzyszenie „Kastor – Inicjatywa dla Rozwoju” we współpracy z Fundacją „Mamy Wołomin”, prowadzącą podobne zajęcia dla dzieci w Wołominie.

 

 

***podpis fot***

 

Reklama

Dodaj komentarz