ST 8 (98)/2015 art. promocyjny – Grupa zabawowa – coś dla dzieci i dorosłych!

11_grupa_zab1_6

Rodzice, którym zależy na rozwoju swoich dzieci poprzez twórczą zabawę, edukację i radosne spotkania z rówieśnikami, mają do tego doskonałą okazję. Właśnie rusza nabór do kolejnej edycji grup zabawowych, tworzonych specjalnie z myślą o najmłodszych.

Grupa zabawowa zaprasza na zajęcia ogólnorozwojowe dzieci w wieku od 6 miesięcy do 2 lat oraz od 2 do 4 lat. Są to spotkania pozwalające zaspokoić naturalną ciekawość dziecka, rozwinąć wszystkie zmysły poznawcze poprzez wspólną zabawę z rodzicami (lub innym opiekunem) i rówieśnikami. Zajęcia oparte są o metodę grup zabawowych przeniesioną na nasz grunt z krajów anglosaskich i wychodzącą z założenia, że dziecko uczy się od wieku niemowlęcego. Na zajęciach dzieci uczą się piosenek, tańców, tworzą różne dzieła plastyczne, a przede wszystkim – bawią wspólnie, przyswajając zasady życia społecznego.

Zajęcia, z podziałem na dzieci młodsze i starsze, trwają ok. 60 minut. Konieczny jest udział osoby dorosłej (rodzica/opiekuna). Z uwagi na charakter spotkań liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy i informacje pod nr tel. 608 179 795 lub e-mailowo: przedszkole@kastor.org.pl. Koszt to 40 zł za cykl 10 spotkań. Organizatorem grupy zabawowej jest Stowarzyszenie „Kastor – Inicjatywa dla Rozwoju” i Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Językowo-Artystyczne GALILEO, w którym odbywa się część zajęć.

 

GRUPA ZABAWOWA – ZAPISY

- telefonicznie: 608 179 795
- e-mailowo: przedszkole@kastor.org.pl

Start zajęć przewidujemy na przełomie września i października. Koszt całkowity: 40 zł za cykl 10 spotkań. Liczba miejsc ograniczona, zapraszamy!

 

Reklama

Dodaj komentarz