ŚWIĘTOWANIE PRZEZ MALOWANIE

Dodane w:: IPM2 IV,Numer 44 (marzec) 2011 |

Świętowanie przez malowanie8 marca powszechnie obchodzi się Dzień Kobiet. W Tłuszczu tę okazję panie mogły w dość nietypowy sposób świętować w Bibliotece Publicznej… razem z konsultantkami popularnej firmy kosmetycznej.

Praca, dbanie o rodzinę i dom, niejedna bezsenna noc to tylko kilka z wyzwań, którym muszą podołać panie. To wszystko często wiąże się ze zmęczeniem i zaniechaniem pielęgnacji swojej urody. Z tych przyczyn w sobotę 5 marca konsultantki firmy Oriflame spotkały się z nami, mieszkankami gminy Tłuszcz.

Świętowanie przez malowaniePierwszym elementem imprezy była prezentacja firmy i produktów, które są warte przetestowania przez każdą kobietę. Po tej oficjalnej części przyszła pora na kursy makijażu, pielęgnacji dłoni i całego ciała, a także indywidualne porady.

Największym powodzeniem cieszyła się prezentacja dotycząca tego, jak się malować. Panie mogły na własnej skórze przetestować kilka sposobów wykonania dobrego makijażu. Konsultantka dobierała kosmetyki odpowiednio do pory roku, do jakiej porównuje się w wizażu dany typ urody (każdemu bowiem pasują inne kolory, ciepłe bądź zimne) i udzielała cennych wskazówek. Wiele kobiet skorzystało z pokazów dotyczących pielęgnacji dłoni, a także zbadało poziom nawilżenia cery, aby skonsultować, jakich używać kosmetyków do ciała. Akcentem kończącym spotkanie było losowanie upominków w postaci maseczek do twarzy.

Korzystając z okazji, chciałabym w imieniu całej redakcji „Stacji Tłuszcz”, życzyć paniom wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, pomyślności i pogody ducha. Nie możemy jednak zapomnieć o naszych drogich panach, którym również składamy najserdeczniejsze życzenia. Czy wiecie, że w Polsce obchodzicie swoje święto dwa dni po naszym?

  • Aleksandra Laskowska

Reklama

Dodaj komentarz