BĘDZIE NOWY WICEBURMISTRZ

Dodane w:: Numer 42 (styczeń) 2011 |

Jak udało nam się dowiedzieć tuż przed zamknięciem tego numeru gazety, burmistrz Paweł Bednarczyk na swojego zastępcę zdecydował się powołać Waldemara Banaszka.

Waldemar Banaszek ma 49 lat i jest mieszkańcem Tłuszcza, do tej pory pracował w Urzędzie Skarbowym w Wołominie. Znany jest Czytelnikom „ST” między innymi z działalności w stowarzyszeniu „Normalna Gmina”. Pracę na stanowisku wiceburmistrza rozpocznie w drugiej połowie stycznia.

– Czuję się zaszczycony propozycją, którą otrzymałem od burmistrza i tym, że będę mógł działać w naszym lokalnym samorządzie. Problemy naszego miasta były i są mi bardzo bliskie – skomentował decyzję Pawła Bednarczyka.

Dotychczasowy zastępca burmistrza, Jan Tomasz Czarnogórski, został 13 grudnia 2010 roku odwołany ze stanowiska jednym z ostatnich zarządzeń burmistrza Jana Krzysztofa Białka w związku z wyborem do Rady Powiatu Wołomińskiego. Odwołanie Czarnogórskiego odbywa się z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia i – jak czytamy w zarządzeniu – z jednoczesnym zwolnieniem z obowiązku świadczenia pracy w tym okresie.

 • Aleksandra Puławska

Reklama

Komentarze (3 )

 1. Ten Pan w akcie zemsty za to, że Dyrektor Szkoły Podstawowej Krysik nie zatrudnił jego żony na stanowisku katechety wykrzyczał publicznie w urzędzie, jeszcze za kadencji Białka, że Krysika zniszczy!
  No i proszę, nasyłanie kontroli i grożenie palcem odniosło skutek – Dyrektor nie wytrzymał nerwowo i zwolnił się sam (oczywiście za przyzwoleniem wielmożnie nam panującego Bednarczyka). Ludzkie chamstwo i podłość nie ma jednak granic: nawet nie mieli odwagi wręczyć Krysikowi zwolnienia osobiście tylko zrobili to przez posłańca. Tak się postępuje z pracownikiem, który przepracował 20 lat. Proszę również Szanowna Redakcjo o zapytanie co miał na myśli Sz.P. Burmistrz oskarżając Krysika na Facebooku o to że nie zastosował się do zaleceń sanepidu oraz, że ma zastrzeżenia co do realizacji budżetu szkoły.

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )
 2. phi… tez mi coś
  kolejny wielbiciel przegranych

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )
 3. Ulica Mysia-wiecznie żywa.Pozdrawiam

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )

Dodaj komentarz