Wybory w Tłuszczu – pierwsza debata kandydatów za nami

Dodane w:: Polecamy,Stacja Tłuszcz Online,Z życia redakcji |

debata_01

Na tworzonej przez naszą redakcję stronie “Wybory samorządowe 2010 w Tłuszczu” pojawiło się nagranie z pierwszej debaty z kandydatami. Zapraszamy!

http://wybory2010.stacja-tluszcz.pl/?p=340

Reklama

Komentarze (3 )

 1. Przesłuchałem całej debaty, nasuwa mi się kilka wzniosów (bardzo przepraszam, że tak długo ale musiałem to z siebie wyrzucić).

  Kampania Pana Białka znów opera się na oczernianiu (eliminacji) konkrecji. Pan burmistrz szuka na wszystkich haka i go rozgłośnia:
  - na Panią Kurek napisał długie sprostowanie http://wybory2010.stacja-tluszcz.pl/?p=148 gdzie ja oczerniał. Na niej nie poprzestał, swoją krytykę również skierował pod adresem Pana Świadka, a ponieważ to jeden komitet to po części zarzuty przelał również na ich kandydatkę na burmistrza
  - na Pana Bednarczyka znalazł podobną metodę jak na konkurentkę. Chodzi o ulotkę kolegi z komitetu (słuchaj debaty 50:00 – 57:34). Jeśli kolega z komitetu ma „dziwne poglądy” to można przelać to oburzenia na cały komitet – również na ich kandydata na burmistrza. Oprócz tego zarzuca Panu Bednarczykowi, ze ponieważ jest młody to nie zna wszystkich spaw gminy od podszewki (pewnie kilka lat temu nie interesował się tym co w Tłuszczu się dzieje) – więc po co się wypowiada (czyli brak kompetencji)
  - na Pana Klocka – wystawiając żonę jako kandydatkę na radną tworzy „klan rodzinny”. Na marginesie gdyby Pan Białek wystawiłby swoją żonę to Ci co ją znają nie zagłosowali by na nią. W przeciwieństwie do Pana Białka żona Pana Klocka ma duże szanse.

  Mam nadzieje ze inne haki (również te nie końca prawdziwe nie zostaną powielone na xero i rozrzucane po mieście w nocy. Pamiętamy sytuacje z przed 4 i 8 lat.

  Pan Białek też w debacie bardzo prosi aby sprawa hali sportowej nie była non stop poruszana w kampanii !!!
  Jakim prawem on pokazuje konkurencje w złym świetle a w prawie gdzie ewidentnie od widać jakim jest gospodarzem prosi o nabranie w usta wody.

  Fundamenty pod hale sportową były w wielkim pośpiechu wylewane tuż przed ostatnimi wyborami !!! Każdy niech wyciągnie wnioski po co !!!

  Trzeba przyznać że po wygranych wyborach w zeszłych kadencjach Pan Białek dosyć sprytnie „uziemił” swoich rywali którzy na koleje wybory mogli by wyrosnąć na silniejszą konkurencje. Zabieg wzięcia na wiceburmistrza Pana Zacharskiego, a potem Czarnogórskiego był naprawdę dobrym posunięciem strategicznym. Oni dostali posadę, uzależnili się i już nie będą na kolejną kadencje konkurencją.

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )
 2. Pan burmistrz BIAŁEK z zarzutami od prokuratury śmiało sobie poczyna

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )

  pokój 115
  06/11/2010 16:20

 3. Który burmistrz ma zarzuty?

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )

Dodaj komentarz