TKS Bóbr: MECZE I SPOTKANIA

Dodane w:: Numer 9 (kwiecień 2008) |

:: Początek rundy rewanżowej nie był sprzyjający dla tłuszczańskich piłkarzy. Mimo zaciętej walki i niewielkich różnic bramkowych, pierwsze dwa mecze zakończyły się porażką. Trzeci mecz rundy wiosennej, rozgrywany w Tłuszczu z warszawską drużyną Victoria Zerzeń, zakończył się remisem 3:3. Kolejny mecz, rozgrywany był również w Tłuszczu, gdzie jako gospodarz wystąpił zespół PUG Bielany (brak własnego stadionu). Ten mecz zakończył się zwycięstwem Bobrów nad warszawską drużyną 2:0. 20 kwietnia, na grząskim, mokrym boisku Bóbr podjął drużynę PKS Radość.

Wyniki TKS Bóbr w rundzie wiosennej:
Białołęka Warszawa 1-0 Bóbr Tłuszcz
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-3 Bóbr Tłuszcz
Bóbr Tłuszcz 3-3 Victoria Zerzeń (Warszawa)
PUG Bielany (Warszawa) 0-2 Bóbr Tłuszcz
Bóbr Tłuszcz 2-0 PKS Radość (Warszawa)


:: Na 28 marca 2008 roku w Centrum Kultury zarząd Tłuszczańskiego Klubu Sportowego „Bóbr” zwołał konferencje sprawozdawczą za rok 2007. Mimo, że termin miał być odpowiedni dla większości członków klubu, okazało się, że z powodu treningu przed ważnym meczem, wiele osób nie mogło przybyć. Niestety ze względu na konieczność przyjęcia sprawozdania finansowego i złożenia go w Urzędzie Skarbowym nie można było już przesunąć terminu spotkania. – Moim marzeniem jest to, żeby konferencje sprawozdawcze, czy sprawozdawczo – wyborcze Klubu odbywały się przy pełnej sali. – przyznał ze smutkiem prezes Klubu Marek Pietrzak (na spotkaniu było 11 osób). Prezes chciałby, żeby wokół klubu zebrało się grono sympatyków – członków Klubu, którzy swoimi pomysłami i zaangażowaniem wsparliby działania zarządu. Pan Pietrzak z zadowoleniem mówił o tym, że udało się pozyskać kilku sponsorów:
- Wszystkie nasze drużyny mają nowe stroje, są też nowe piłki. Zainwestowaliśmy w sprzęt dla piłkarzy. Pierwsza drużyna (seniorzy – przypis red.) otrzymała klubowe torby. Wszystko to dzięki sponsorom, którym serdecznie dziękuję. Przyznam, że nieco liczyłem na to, że przyciągnę nowe firmy, które za wsparcie dla Klubu będą chciały ustawić przy boisku swoje reklamy, jednak to się nam na razie jeszcze nie udało.
Na zakończenie rozmowy, Prezes TKS „Bóbr” zdradził nam swoje plany utworzenia w Tłuszczu ligi szóstek piłkarskich – ligi otwartej dla wszystkich chętnych! Zainteresowanych ligą odsyłamy do następnych numerów Stacji Tłuszcz, oraz na stronę internetową www.stacja-tluszcz.pl, gdzie na bieżąco będziemy publikować wszelkie informacje. (red.)

Reklama

Dodaj komentarz