ST 4 (84)/2014 SONDAŻ – Kto powinien zostać burmistrzem? Znamy już wyniki sondażu

Wyniki sondażu wyborczego 2014Janusz Tomasz Czarnogórski – były wiceburmistrz Tłuszcza, otrzymał najwięcej głosów w przeprowadzonej przez naszą redakcję sondzie przedwyborczej.

W prowadzonej od 25 marca do 25 kwietnia ankiecie oddano łącznie 442 głosów. Ze względu na nadużycia związane z oddawaniem internetowych głosów w sondzie trzykrotnie wprowadzaliśmy korektę. W ten sposób głosowanie zostało skorygowane o 350 głosy, które zostały oddane w nieuczciwy sposób.

W czasie trwania sondy do naszej redakcji wpłynęła prośba od sekretarza gminy Tomasza Jusińskiego o usunięcie jego kandydatury z plebiscytu. Wraz z prośbą otrzymaliśmy oświadczenie, w którym poinformował on, że nie zamierza kandydować na burmistrza w nadchodzących wyborach samorządowych. W związku z tym zmodyfikowaliśmy ankietę i usunęliśmy tę kandydaturę.

Czy wyniki sondy potwierdzą się i mieszkańcy wybiorą nowego burmistrza? O tym przekonamy się jesienią 2014 roku. Dziękujemy Państwu za udział w sondażu i już dziś zapraszamy na cykl debat z kandydatami, które nasza redakcja zorganizuje w ciągu najbliższych miesięcy – tak, abyśmy mogli wybrać jak najlepszego burmistrza dla naszej gminy.

red.

 

 

Reklama

Dodaj komentarz