ST 3 (83)/2014 SONDAŻ – Kto powinien zostać burmistrzem? – aktualizacja

sondaz_przedwyborczy_2014_banner_250x200Sondaż przedwyborczy – pora głosować!

Szanowni Państwo, już za kilka miesięcy – w listopadzie – wybierzemy radnych gminnych, powiatowych i wojewódzkich oraz burmistrza. Lokalnie największy wpływ na rozwój gminy ma właśnie ten ostatni. Kto Państwa zdaniem ma szanse na objęcie tego urzędu w nadchodzącej kadencji 2014-2018?

Zapraszamy do udziału w przygotowywanym przez nas sondażu przedwyborczym. Od poprzedniego numeru otrzymaliśmy szereg zgłoszeń z propozycjami kandydatów (niestety nie pojawiła się żadna kandydatka). Spośród 12 propozycji wybraliśmy te, które otrzymały od pięciu głosów wzwyż. W naszym sondażu będzie można głosować na poniższych kandydatów (kolejność alfabetyczna wg nazwisk).

 1. Waldemar Banaszek
 2. Paweł Bednarczyk
 3. Janusz Tomasz Czarnogórski
 4. Tomasz Jusiński
 5. Sławomir Klocek
 6. Waldemar Sitek
 7. Robert Szydlik

Teraz odbędzie się kolejny etap sondażu można głosować na maksymalnie DWÓCH spośród powyższych kandydatów. Głosowanie będzie prowadzone na naszej stronie internetowej www.stacja-tluszcz.pl od 25 marca do 25 kwietnia. Będzie można zagłosować także przez SMS (na koniec zsumujemy wyniki internetowe i SMS-owe).

GŁOSOWANIE PRZEZ SONDĘ

KTO POWINIEN ZOSTAĆ BURMISTRZEM? (można wybrać maks. dwie osoby)

 • Janusz Tomasz Czarnogórski - 123 Głosów
 • Robert Szydlik - 111 Głosów
 • Paweł Bednarczyk - 91 Głosów
 • Waldemar Sitek - 48 Głosów
 • Waldemar Banaszek - 31 Głosów
 • Sławomir Klocek - 19 Głosów
Loading ... Loading ...

 

 

GŁOSOWANIE PRZEZ SMS

Wysłać SMS na nr 71068 o treści: TC.STACJA.kandydat pierwszy wybór. kandydat drugi wybór (Koszt SMS-a 1,23 zł z VAT)*

Głosować można do 25 kwietnia 2014 r. Wyniki sondażu opublikujemy w kolejnym numerze Stacji Tłuszcz.

Dotychczas prowadzone przez nas sondaże przedwyborcze mówiły dużo o nastrojach społecznych w gminie i najczęściej pokrywały się później z rzeczywistymi decyzjami wyborców. Zapraszamy więc do współtworzenia z nami Sondażu Wyborczego 2014!

 

* Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange, Play. Usługi dostarcza i obsługuje Dotpay. Właściciel serwisu: Fundacja Stacja Demokracja, redakcja@stacja-tluszcz.pl. Regulamin usługi i regulamin konkursu są dostępne na stronie www.stacja-tluszcz.pl.

AKTUALIZACJA 26.03.2014

Uwaga! Głosy oddane poprzez kilkakrotne głosowanie przez wyłączenie/resetowanie modemu przez jedną osobę (czego rezultatem jest sztuczne nabijanie głosów), będą usuwane.

Reklama

Dodaj komentarz