CZY W SZKOLE MOŻNA SIĘ DOBRZE BAWIĆ?!

Dodane w:: Numer 31 (luty 2010) |

do atakuTak, przekonało się o tym ponad stu uczniów Zespołu Szkół w Jasienicy podczas zorganizowanych w naszej placówce ferii zimowych.

W ramach zajęć zorganizowano: kulig, zajęcia judo pod kierunkiem instruktorów, wyjazd do Sali Zabaw Active w Tłuszczu i na pływalnię do Wyszkowa oraz projekcję filmu pt „ Noc w muzeum” wyświetlonego przez „Kino Objazdowe Ostrówek”. Uczniowie mogli także wykazać się zdolnościami plastycznymi, muzycznymi i kulinarnymi podczas zajęć tematycznych. Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym dzieci mogły korzystać z uroków zimy podczas zabaw na świeżym powietrzu. Uczniowie cozaczarowane butelkidziennie korzystali z sali gimnastycznej i komputerowej. Panie kucharki przygotowywały smaczne obiady, a apetyt dopisywał wszystkim uczestnikom. Czas, którykulig rusza dzieci spędziły w szkole upływał w miłej atmosferze dzięki sympatycznym opiekunkom: Annie Mądrzyckiej, Annie Młynarskiej, Marlenie Pałce, Sylwii Ryszawy. Starsi uczniowie mogli szlifować swoje talenty sportowe pod czujnym okiem Marka Pietrzaka (nauczyciela wychowania fizycznego). Myślę, że ten tydzień na długo pozostanie w pamięci uczestników, a może będzie inspiracją jak miło i ciekawie spędzić drugi tydzień ferii.

my sie zimy nie boimyUczniowie dziękują: za wsparcie finansowe Gminnej Komisji do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tłuszczu, za przychylność i udział w organizacji wypoczynku – Dyrekcji Zespołu Szkół Jasienicy – Elżbiecie Sobiesiak, wicedyrektorom, wszystkim opiekunom ferii, pracownikom szkoły oraz organizatorom kuligu panu Tadeuszowi Suchenkowi i panu Markowi Białkowi.


Anna Mędrzycka

Reklama

Dodaj komentarz