ST 5-6 (97)/2015 Jasienica. Turniej o puchar radnego rozegrany

Dodane w:: Numer 6-7 (97) czerwiec lipiec 2015,Sport |

08-11_turniej_6

Zakończył się Pierwszy Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Radnego Rady Miejskiej w Tłuszczu Adama Kisiela, rozgrywany w Zespole Szkół w Jasienicy.

W kategorii Szkoły Podstawowej pierwsze miejsce zdobyła drużyna z klasy 6 b, miejsce 2 drużyna z klasy 6 a, trzecie miejsce klasa 5 (1). Królem strzelców został Norbert Borkowski, który zdobył 15 bramek. Najlepszym bramkarzem wybrano Filipa Wojtyrę.

W kategorii Gimnazjum zwycięzcą jest drużyna z klasy 3 a, drugie miejsce drużyna z klasy 3 b, a trzecie miejsce zdobyła drużyna z klasy 2 b. Królem strzelców turnieju został Łukasz Pawełas, który strzelił 8 bramek. Najlepszy bramkarz w tej kategorii – Przemysław Strumiński.

Tytuł najlepszego sędziego otrzymał pan Adam Narowski.

Serdecznie dziękuję drużynom i zawodnikom którzy zajęli medalowe pozycje. Podziękowania należą się również pozostałym zawodnikom i drużynom które nie zdobyły medalu, a wzięły udział w turnieju i walczyły dzielnie. Następnym razem na pewno będzie lepiej.

Ponadto podziękowania kieruję do osób które pomagały przy organizacji turnieju – pani dyrektor Agnieszce Walaśkiewicz, przewodniczącej Rady Rodziców Lidii Matejak, nauczycielowi W-F Adamowi Narowskiemu. Za pomoc i zaangażowanie dziękuję szczególnie pani Agnieszce Dutkiewicz i rodzicom którzy pomagali.

Turniej zakończony, nagrody rozdane, była pogoda, mnóstwo bramek i niezliczona ilość pięknych akcji, są zwycięzcy i ci którym się troszkę nie powiodło. Było „We are the champions” na zakończenie…

AK

Reklama

Dodaj komentarz