Bóbr Tłuszcz – Przyszłość Włochy 0:3

Dodane w:: Stacja Tłuszcz Online |

Bóbr Tłuszcz - Przyszłość Włochy ( 3.11.2007) W sobotę 3 listopada gościliśmy na stadionie miejskim lidera tabeli – warszawską drużynę “Przyszłość” Włochy. Zespół ten w obecnym sezonie nie przegrał jeszcze żadnego meczu, a jedynie dwa zakończył remisem. Tym samym wynik 3:0 dla gości nie był dla kibiców dużą niespodzianką.
Pierwsza bramka padła w dziewiątej minucie meczu, co zadziałało mobilizująco na warszawskich piłkarzy. Kolejną zdobyli cztery minuty później – ładnym strzałem z dystansu. Tak przytłaczający początek nie podciął jednak skrzydeł naszym zawodnikom. „Bobry” cały czas próbowały atakować bramkę przeciwnika. Zabrakło jednak celności i większość strzałów nie wymagała nawet interwencji bramkarza gości. W drugiej połowie nasi zawodnicy stworzyli kilka sytuacji zagrażających bramce przeciwnika. Niestety, w siedemdziesiątej szóstej minucie meczu z udanego kontrataku goście strzelili trzecią bramkę. Napastnik spostrzegł, że nasz bramkarz odszedł zbyt daleko od bramki i z wyczuciem przelobował piłkę. Niedługo po tym wydarzeniu, za przerwanie naszej akcji faulem, zawodnik Przyszłości Włochy dostał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. Do samego końca próbowaliśmy poprawić wynik – niestety bez powodzenia. Ostatecznie – przegrana 0:3 z liderem tabeli i wiele ciekawych akcji wyprowadzonych przez zawodników „Bobra Tłuszcz” – szkoda tylko, że żadna nie zakończyła się golem. (ST)