TKS BÓBR: Sukcesy i porażki (1)

Dodane w:: Numer 2 (wrzesień 2007) |

KOLEJKA VI

Po serii trzech porażek otwierających sezon jesienno – zimowy zła passa się odwróciła i zespół z Tłuszcza wygrał trzy następne mecze!

TKS BÓBR/FC STARS

Nie było łatwo, ale jednak: zwycięstwo. Tak skomentować można mecz rozegrany 8 września na Stadionie Miejskim w Tłuszczu. TKS Bóbr Tłuszcz podejmował warszawski klub FC Stars. Goście strzelili bramkę na już samym początku, jednak nie zmniejszyło to wiary naszych zawodników w zwycięstwo. Jedna z naszych akcji została przerwana faulem w polu karnym, za co został podyktowany rzut karny. Skutecznym egzekutorem był Paweł Wołosiewicz i w efekcie zremisowaliśmy. W drugiej połowie Bóbr wielokrotnie zagrażał bramce przeciwnika. Kilkanaście minut przed końcem, po udanej akcji Bóbr Tłuszcz strzelił drugą bramkę i w efekcie mecz zakończył się zwycięskim wynikiem 2:1. (ST)

Po meczu o komentarz poprosiliśmy trenera Leszka Panasiewicza: „Bardzo cieszę się z wyniku! Wcześniej brakowało mi trzech, czterech sparingów, obecnie – jak widać – chłopcy się dograli, dopasowali i będzie już dobrze. Ten mecz był ciężki, bo FC Stars jest bardzo dobrą drużyną, ale stworzyliśmy kilka okazji do udanych kontrataków i… wygraliśmy!”

 

Reklama

Dodaj komentarz