Ruszyła okręgówka! (1)

Dodane w:: Numer 1 (sierpień 2007) |

KOLEJKA I

W niedzielę, 12 sierpnia, na stadionie miejskim w Tłuszczu został rozegrany pierwszy mecz jesiennej kolejki rozgrywek ligi okręgowej. Zespół Bóbr Tłuszcz uległ klubowi Białołęka Warszawa 0:2.

TKS BÓBR/BIAŁOŁĘKA WARSZAWA

Od pierwszej minuty meczu przewaga zespołu z Białołęki była widoczna. Goście przewyższali nas spójną strategią gry i opanowaniem. Często udaremniali ciekawe akcje Bobrów, przejmowali piłkę i wyprowadzali kontrataki, co zaowocowało wynikiem 0:2.
Należy jednak odnotować, że mimo przegranej, nasi piłkarze nie zawiedli obecnych na meczu kibiców. Mieliśmy okazję zobaczyć wiele emocjonujących pojedynków pod bramką Białołęki oraz starć jeden na jeden. Szczególnie widowiskowym momentem spotkania był udany atak na bramkę piłkarzy z Warszawy – niestety ten gol nie został uznany przez sędziego (spalony). Goście ustalili wynik meczu w pierwszej połowie i dzięki skutecznym działaniom naszej obrony, Bobry nie straciły więcej bramek. (ST)