Kiedy ruszy lodowisko?

Dodane w:: Numer 52 (listopad 2011) |

Na razie ciągle nie jest znana konkretna data uruchomienia lodowiska. Na posiedzeniu Komisji Oświaty, Kultury i Zdrowia wiceburmistrz Waldemar Banaszek zapewnił, że lodowisko zacznie działać, gdy tylko będzie odpowiednia temperatura. Wiceprzewodniczący Rady Paweł Fydryszek zwrócił uwagę, żeby wykonać prace montażowe na lodowisku możliwie jak najszybciej – zanim spadnie śnieg. Zgodnie z informacjami ze specyfikacji przetargowej lodowisko powinno prawidłowo funkcjonować w temperaturach do +10 st. C. W zeszłym roku mieszkańcy korzystający z Zimowego Orlika skarżyli się przede wszystkim na brak możliwości wypożyczenia łyżew i brak muzyki. Jak będzie w tym sezonie? Wkrótce się przekonamy.

red

 

Reklama

Komentarze (4 )

 1. Temperatura dawno spadła poniżej 10 stopni na plusie. Może burmistrz znowu nie ma ludzi którzy by się zajeli tym projektem. W tamtym roku było żle a w tym…może być jeszcze gorzej, na co to czekać lepiej rozłożyć lodowisko póki nie ma śniegu.
  Ale przecież Burmistrzowie wiedzą lepiej, jak w każdej sprawie.
  Pomyśleć , że głosowałem na Bednarczyka, już teraz wiem , że był to głos stracony!Że o z-cy nie wspomnę i nowych pracownikach.

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: +1 (ocen: 1 )
 2. Wincenty podzielam twoje zdanie, Bednarczyk to był strzał w kolano a będzie nas boleć jeszcze 3 lata.Chyba że referendum

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: +1 (ocen: 1 )
 3. Ta gmina potrzebuje burmistrza a nie strusia.

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )

Dodaj komentarz