Legia pokonana!

Dodane w:: Numer 47-48 (czerwiec/lipiec) 2011 |

Legia pokonana!Czy drużyna z Tłuszcza może wygrać z warszawską Legią? Okazuje się, że tak!

12 czerwca 2011 r. na bocznym boisku Legii Warszawa rozegrano mecz towarzyski między zespołami Legia Warszawa – „Orlik” Tłuszcz. Tłuszczańską drużynę pod wodzą trenera Pawła Dzięcioła reprezentowali chłopcy z rocznika 2002-2003. W skład zespołu wchodzili: Marcin Sajnog, Dawid Jusiński, Staś Popiel, Piotr Bober, Norbert Borkowski, Mateusz Banaszek, Filip Kwiatkowski, Michał Katner, Jakub Mędrzycki, Łukasz Pasik, Bartosz Sasin, Franciszek Matak, Bartosz Morawski, Kaper Łuczyk, Franciszek Czajkowski.

Początkowo chłopcy trochę się obawiali o wynik meczu, ponieważ naprzeciwko stanęła drużyna Legii. Obawy okazały się jednak niepotrzebne. Wraz z gwizdkiem sędziego młodzi piłkarze ruszyli do boju. Zawodnicy grali bardzo widowiskowo. Mecz obfitował w pojedynki „jeden na jeden” (większość wygranych). Bardzo dobra gra w defensywie jak i w ofensywie zaowocowała tym, że nasze „Orliki” rozgromiły Legię Warszawa 21-7. Chłopcy grali z dużym zaangażowaniem. Współpraca na boisku sprawiała im wiele przyjemności, a właśnie to jest najważniejsze w piłce nożnej.

„Orliki” miały możliwość sprawdzić swoje umiejętności. Na tle swoich warszawskich rówieśników wypadli znakomicie. Dodatkową motywacją do rozwijania umiejętności piłkarskich jest wygrana z tak wielkim zespołem jakim jest Legia Warszawa.

Gratulacje dla wszystkich „Orlików” z Tłuszcza!

Strzelcy goli dla „Orlika” Tłuszcz

9 goli – Piotr Bober

6 goli – Staś Popiel

2 gole – Dawid Jusiński

1 gol – Norbert Borkowski, Jakub Mędrzycki, Franciszek Czajkowski

1 gol samobójczy

  • red.

Reklama

Dodaj komentarz