ST 12 (92)/2014 Wieści z boiska: Młode Bobry drugie w tabeli!

Dodane w:: Numer 12 (92) grudzień 2014,Sport |

9 listopada nasi zawodnicy z rocznika 2002/03 grający w III Mazowieckiej Lidze Młodzików rozegrali ostatni mecz sezonu. Przeciwnikiem była doświadczona drużyna KS Wisła Jabłonna. Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Dużo sytuacji podbramkowych z jednej i drugiej strony. Jednak to nasi zawodnicy szybko zdobyli dwie bramki i do szatni schodzili z dwubramkowym prowadzeniem. Druga połowa to dominacja naszej drużyny. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Bobra Tłuszcz 6:0.

Było to ostatni mecz sezonu, w którym debiutowaliśmy w mazowieckich rozgrywkach. Sezon można zaliczyć do bardzo udanych. W ośmiu rozegranych meczach sezonu zdobyliśmy 13 punktów, dzięki czemu zajęliśmy 2. miejsce w lidze! Dziękujemy naszym zawodnikom oraz trenerowi Adrianowi Milczarkowi dla którego również był to debiut w rozgrywkach mazowieckich. Po kilku tygodniach zasłużonego odpoczynku wracamy do treningów i 16 grudnia zaczynamy przygotowania do następnego sezonu.

Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi w naszej drużynie – informacje u Artura (503-343-800).

AD

Reklama

Dodaj komentarz