ST 3 (95)/2015 Wieści z boiska: No i ruszyli!

Dodane w:: Numer 3 (95) marzec 2015,Sport |

Po czteromiesięcznej przerwie od meczów o punkty piłkarze Bobra powrócili do ligowych zmagań. Na wstępie warto wspomnieć o tym, że zima nie była okresem odpoczynku, bowiem zawodnicy naszego klubu ciężko trenowali, a także odbyli kilka meczów kontrolnych.

Nie obyło się również bez zmian personalnych w składzie. Z gry w Bobrze Tłuszcz zrezygnowało dwóch bramkarzy – Piotr Sasin i Krzysztof Witek, a także dwóch młodych zawodników z pola – Daniel Czechowski oraz Adam Matejak. Ale jak to się mówi „przyroda nie znosi próżni”. Na pozycję bramkarza do Bobra został pozyskany młody talent – Karol Zalewski, który przyszedł z Dolcanu Ząbki, gdzie trenował z drugą drużyną.

Ważnym wzmocnieniem dla „żółto-zielonych” powinien być również 28-letni Maciej Biernacki – zawodnik przyszedł z III-ligowej Polonii Warszawa, której był wychowankiem, zdobył medal mistrzostw Polski juniorów, rozegrał 5 meczów w Ekstraklasie, a także przez pewien czas był kapitanem drużyny.

Skład Bobra wzmocniło także dwóch młodych zawodników, którzy przyszli do drużyny rezygnując z amatorskich rozgrywek Ligi Bobra. Witamy w drużynie!

HS

Reklama

Dodaj komentarz