ST 3 (95)/2015 Wieści z boiska: Falstart w Krubinie

Dodane w:: Numer 3 (95) marzec 2015,Sport |

15.03.2015 15:00 – 16. kolejka Ligi Okręgowej – Mewa Krubin 3:2 Bóbr Tłuszcz

Na pierwszy mecz rundy wiosennej przyszło nam wybrać się do Krubina, podlegionowskiej wsi liczącej około 400 mieszkańców. Tam czekała na nas zespół Mewy, teoretycznie łatwego przeciwnika – ostatniego zespołu ligi z jednym zwycięstwem na koncie.

Z powodu niedocenienia rywala źle rozpoczęliśmy spotkanie pozwalając strzelić sobie trzy bramki. Wbrew pozorom nie byliśmy zespołem gorszym, jednak gonienie strat nie jest łatwym zadaniem, dlatego sztuka zdobycia dwóch trafień do siatki bramki udała się dopiero pod koniec meczu. Strzelcami byli: Piotr Bujalski oraz Robert Wygryz. Jednak to za mało do zdobycia chociażby jednego punktu w tym meczu, a czas jego zakończenia nieubłaganie zbliżał się ku końcowi i niestety pierwszą wiosenną potyczkę przegrywamy 3:2.

Następne spotkanie nasz zespół rozegrał również na wyjeździe, w pobliskim Łochowie z tamtejszym ŁKS-em. Mecz odbył się jednak już po zamknięciu tego numeru (22 marca), a więc o wyniku poinformujemy w następnym numerze gazety. Informacje na bieżąco można jednak czytać na profilu: facebook.com/tksbobrtluszcz

HS

Reklama

Dodaj komentarz