Dzień Bliźniaka we Franciszkowie

Dodane w:: EPM II,Numer 46 (maj) 2011 |

Mimo niesprzyjającej pogody 3 maja każdy chętny (nie tylko bliźniak) mógł uczestniczyć w pikniku rodzinnym „Dzień Bliźniaka”. I duży, i mały – mogli  znaleźć coś dla siebie.

Dzień Bliźniaka we Franciszkowie (fot. Monika Godlewska)Impreza miała miejsce na terenie należącym do ośrodka szkoleniowo-rekreacyjnego Dwór Franciszków. Swoim patronatem objął ją burmistrz Tłuszcza Paweł Bednarczyk. Organizatorzy, czyli pracownicy Hotelu Batory i Dworu Franciszków, przygotowali dla uczestników wiele atrakcji. Dorośli mogli znaleźć odpowiednią dla siebie rozrywkę na przykład przejechać się terenówką. Była to jazda ekstremalna, przez pagórki i błotne jezioro. Młodszych zabawiali clowni na szczudłach. Dzieci mogły pod okiem rodziców pobawić się na karuzeli albo skorzystać z malowania buzi. Przez cały czas grała muzyka, zachęcając do tańca. Dla wszystkich przybyłych bliźniaków zostały przygotowane konkursy. Po uśmiechach dzieci można było wnioskować, że świetnie się bawią.

Nie była to pierwsza tego typu impreza. Właściciel Hotelu Batory ma synów-bliźniaków i z to z okazji ich urodzin postanowił ogłosićDzień Bliźniaka we Franciszkowie (fot. Monika Godlewska) „Dzień Bliźniaka”. Dzięki temu mieszkańcy naszej gminy mogą zabrać na zabawę całe rodziny i, korzystając z atrakcji, oderwać się trochę od codzienności.

  • Monika Godlewska, Martyna Sobczak

 

  

 

Reklama

Dodaj komentarz