ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W „BAŚNIOWEJ KRAINIE”

Dodane w:: Numer 31 (luty 2010) |

przedszkolaki kochaja babcie i dziadkow„Dziś dla Babci słońce mamy
I całuski dla Dziadziusia
Dziś życzenia wnuczek składa
I piosenkę śpiewa wnusia…”

Ten wierszyk oraz wiele innych, równie miłych mogły usłyszeć Babcie i Dziadkowie, którzy mają wnuków uczęszczających do Przedszkola Samorządowego „Baśniowa Kraina”.
babcie i dziadkowieMiesiąc styczeń zakończył się w naszym przedszkolu uroczystościami, które przygotowały dzieci wraz ze swoimi paniami z okazji święta Babci i Dziadka.
Wszystkie Babcie i wszyscy Dziadkowie, którzy przybyli na uroczystości w poszczególnych grupach byli niezmiernie wzruszeni występami swoich pociech. Dzieci  zaprezentowały przepiękne repertuary wierszyków i piosenek, krótkie inscenizacje teatralne a nawet zatańczyły dla przybyłych gości. Oczywiście im starsza grupa, tym występ dłuższy i bardziej złożony. Jednak wszystkie dzieci poradziły sobie doskonale ze swoimi rolami i każde na scenie prezentowało się niemalże jak prawdziwy aktor. Ale czemu tu się dziwić? W końcu „Baśniowa Kraina” to przedszkole teatralne, tak więc i dzieci o predyspozycjach aktorskich u nas niemało.
Po zakończeniu części oficjalnej każdej uroczystości oraz wręczeniu gościom laurek nastąpiła część mniej oficjalna, lecz równie miła i przyjemna. Wszystkie przybyłe Babcie oraz Dziadkowie zasiedli ze swoimi wnukami do wspólnego stołu. Poczęstunek przygotowali Rodzice, którym bardzo serdecznie dziękujemy za współpracę i dyspozycyjność.


Sylwia Paź

Reklama

Dodaj komentarz