Debata o bezpieczeństwie – zobacz o czym dyskutowano – nagranie wideo

Dodane w:: Aktualności,Inne,Polecamy |

25 kwietnia 2013 r. odbyła się debata społeczna poświęcono poprawie bezpieczeństwa. Wzięli w niej udział przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, komendant komisariatu Policji w Tłuszczu Dariusz Zastawny, przedstawiciele tłuszczańskiego samorządu oraz mieszkańcy. Tych ostatnich było niezbyt wielu. Wpływ na to zapewne miały z jednej strony godzina spotkania (14.00) z drugiej fakt, że była to pierwsza tego typu debata. Na spotkaniu zaprezentowano statystyki dotyczące przestępczości na naszym terenie. Była również szansa zabrania głosu i zgłoszenia uwag związanych z bezpieczeństwem.

*** aktualizacja powyżej 25.04.2013 r. godz. 21.00

W czwartek 25.04  o godz. 14.00 odbędzie się debata społeczna poświęcona poprawie bezpieczeństwa na terenie powiatu wołomińskiego.

Zapraszają Burmistrz Tłuszcza i Komendant Komisariatu Policji w Tłuszczu.

 

policja

Reklama

Komentarze (1 )

  1. To bardzo dobrze, że odbyła się “debata społeczna” poświęcono poprawie bezpieczeństwa. Problematyka ważna, jednak zastanawia mnie czy to aby była debata społeczna, bo jakby społeczeństwa zabrakło. Ktoś organizując takie spotkanie o godzinie 14 w dzień roboczy myślał chyba ponadczasowo. Może też lepiej organizować tego typu spotkania w takim właśnie czasie. Nikt nie zadaje trudnych pytań i wszyscy są zadowoleni. Wielkie “brawa” dla organizatorów.

    VN:F [1.9.12_1141]
    Poparcie: +7 (ocen: 7 )

    janusz
    26/04/2013 18:19

Dodaj komentarz