ST 3(71)/2013 Jak karnawał, to karnawał

Dodane w:: Numer 3 (71) luty 2013,Stowarzyszenia |

Karnawał to czas, który rządzi się swoimi prawami. To czas, w którym można puścić wodze fantazji i dodając odrobinę szaleństwa nieźle się zabawić.

Fot. JakubWysocki.Com

Fot. JakubWysocki.Com

Tak też było w Hotelu Batory w Tłuszczu, gdzie w przepięknie udekorowanej sali odbył się charytatywny Bal Walentynkowo-Karnawałowy. Już przed samą imprezą dało się wyczuwać atmosferę czegoś niepowtarzalnego. Coś wisiało w powietrzu. Przyjazne gesty powitania, uśmiechnięte twarze i mnóstwo gości w maskach i kostiumach. Jak się okazało – zabawa była przednia. Tłumy na parkiecie, a w trakcie imprezy gotowanie na żywo, pokaz barmański, konkursy i walc czekoladowy. Wszystko to sprawiło, że była to naprawdę wyjątkowa noc. Miło było patrzeć na beztrosko bawiących się ludzi z poczuciem humoru, którzy zdołali wygospodarować sobie czas na zabawę. Bo przecież nie samą pracą żyje człowiek.

Składamy podziękowania: właścicielom, dyrekcji, pracownikom Hotelu Batory, Stowarzyszeniu „Pomóż Dzieciom”, Stowarzyszeniu „Twórcy Jutra”, współorganizatorom oraz uczestnikom za wspaniałą imprezę.

 

  • Marek Pietrzak, Waldemar Sitek, Artur Dzięcioł
  • fot. Jakub Wysocki (jakubwysocki.com)

Reklama

Dodaj komentarz