ST 9 (89)/2014 Roztańczone popołudnie: Emeryci i renciści też potrafią się bawić!

Dodane w:: Numer 9 (89) wrzesień 2014,Rozrywka,Stowarzyszenia |

21 sierpnia w Klubie „Chilli” w Tłuszczu odbyło się spotkanie, w którym wzięli udział emeryci i renciści – członkowie Koła Emerytów nr 4 w Tłuszczu. Na spotkaniu bawiło się ponad 100 osób.

Wśród zaproszonych gości byli: pan Paweł Bednarczyk – Burmistrz Tłuszcza, pani Małgorzata Denis – Dyrektor Oddziału Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa wraz z przedstawicielem Wydziału Kredytów, pani Emilia Buczyńska-Kołodziejek – Dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu, pan Krzysztof Białek, pan Leonard Wikieł – Przewodniczący Oddziału Rejonowego w Wołominie z osobami towarzyszącymi z Koła nr 1 i 2, pani Wanda Gorczyńka – Przewodnicząca Koła Emerytów nr 6 wraz z towarzyszącymi osobami, pani Jadwiga Boguszewska – Przewodnicząca Klubu Seniora „Uśmiech Jesieni” w Tłuszczu. Swoją obecnością zaszczyciła na pani Dorota Walaśkiewicz – Prezes stowarzyszenia „Axa”, która wspiera nasze Koło w każdej potrzebie oraz pani Joanna Chudy – Gospodarstwo Agroturystyczne w Marianowie – wieloletni sponsor Koła.

Z powodu wypadku, jakiemu uległa Przewodnicząca Koła pani Zofia Ołdak, zebranych gości przywitała w zastępstwie Helena Milczarek-Biel, życząc wszystkim zebranym dużo zdrowia i przyjemnej zabawy. Następnie głos zabrał pan Leonard Wikieł witając wszystkich i dziękując Zarządowi Koła za zorganizowanie uroczystości. W dalszej części pan Wikieł wręczył dyplomy i podziękowania osobom zaangażowanym przy organizacji uroczystości. Po części oficjalnej był wspaniały poczęstunek dzięki właścicielowi Klubu „Chilli” oraz całej obsłudze. Po posiłku i wspólnych rozmowach nastąpiły tańce, które trwały do godzin popołudniowych.

Dyrektor Klubu pan Mounir Jabnoun oraz cała obsługa stworzyli niezwykle miłą i rodzinną atmosferę, dzięki której czuliśmy się jak w rodzinnym gronie.

  • Zarząd Koła nr 4 w Tłuszczu

Reklama

Dodaj komentarz