Wieści z boiska: Wicelider pokonany w Garwolinie!

Dodane w:: Numer 7 (60) maj 2012,Sport |

Wilga Garwolin – TKS Bóbr Tłuszcz 0:1

Tydzień później Bóbr udał się na gorący teren do Garwolina, gdzie oczekiwał wicelider walczący o awans do IV Ligi. Bóbr skazywany przez miejscowych kibiców na pożarcie, znajduje się obecnie w bardzo wysokiej formie i nasi zawodnicy podeszli do meczu z wiarą we własne możliwości.

Mecz rozpoczęli z impetem gracze z Garwolina, posiadając w pierwszym kwadransie przewagę, nieudokumentowaną jednak zdobyciem bramki. W 15 minucie nastąpił kluczowy moment spotkania, w którym bramkarz Wilgi interweniujący nieprzepisowo poza polem karnym otrzymał czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Grająca w przewadze nasza drużyna uspokoiła grę i zeszła na przerwę przy wyniku bezbramkowym.

W drugiej połowie mimo, ataków garwolińskich piłkarzy, gola zdobył nasz zespół, a szczęśliwym strzelcem okazał się młodzieżowiec Daniel Czechowski. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pokonanie wicelidera na wyjeździe nie przeszło bez echa i o tłuszczańskich piłkarzach zaczęło mówić się bardzo pochlebnie w wielu miastach i powiatach województwa mazowieckiego. Miejmy nadzieję że będziemy mieli dalej szansę promować miasto Tłuszcz na Mazowszu, wychowywać młodzież przy finansowym wsparciu lokalnych władz i dawać wiele radości kilkuset członkom naszego stowarzyszenia i kilku tysiącom mieszkańców Tłuszcza interesującym się losami naszego klubu.

Paweł Brzozowski

 


Reklama

Dodaj komentarz