ST 5-6 (97)/2015 Zmiany w kadrze szkoleniowo-trenerskiej

Dodane w:: Numer 6-7 (97) czerwiec lipiec 2015,Sport |
Leszek Panasiewicz od 16 lat prowadził drużynę Bobra Tłuszcz. Za wszystkie te lata dziękujemy i zachowujemy szacunek!

Leszek Panasiewicz od 16 lat prowadził drużynę Bobra Tłuszcz. Za wszystkie te lata dziękujemy i zachowujemy szacunek!

22 czerwca obowiązki trenera pierwszej drużyny seniorów Bobra Tłuszcz przestał pełnić Leszek Panasiewicz, który prowadził drużynę przez 16 lat – prawdziwa legenda

klubu. Za kadencji trenera Panasiewicza nasz klub osiągnął cztery awanse do wyższych klas rozrywkowych. Leszkowi Panasiewiczowi została zaproponowana funkcja asystenta trenera, kierownika drużyny, a w przyszłości trenera drugiej drużyny. Tak jak wszyscy wiemy, Pan Leszek nie potrafi żyć bez drużyny, tak jak drużyna nie potrafi żyć bez Pana Leszka. Za wszystkie te lata dziękujemy i zachowujemy szacunek!

Stanowisko trenera pierwszej drużyny objął Tomasz Wojdyna, który do tej pory związany był z młodzieżowymi drużynami oraz drugą drużyną Huraganu Wołomin. Trener Wojdyna będzie również koordynatorem wszystkich drużyn młodzieżowych w naszym klubie. Pierwsze spotkanie organizacyjne nowego trenera z zawodnikami odbyło się w środę 24 czerwca. Witamy na pokładzie!

Stanowisko trenera pierwszej drużyny objął Tomasz Wojdyna, który do tej pory związany był z młodzieżowymi drużynami oraz drugą drużyną Huraganu Wołomin

Stanowisko trenera pierwszej drużyny objął Tomasz Wojdyna, który do tej pory związany był z młodzieżowymi drużynami oraz drugą drużyną Huraganu Wołomin

Zmiany również w kadrze szkoleniowej drużyn młodzieżowych. Zarząd klubu TKS Bóbr Tłuszcz przyjął rezygnację Adama Matejaka z funkcji trenera zespołu rocznika 2000/2001 po jego półtorarocznym okresie pracy z młodzieżą. 23-letni Adam Matejak jest królem strzelców wszechczasów naszej drużyny seniorskiej, jednak również zrezygnował z gry w tym zespole w trakcie trwania tego sezonu.

Nowym szkoleniowcem zespołu U-16 od sezonu 2015/16 będzie Łukasz Bogusiewicz, który od półtora roku odpowiada za trenowanie roczników młodzieżowych w naszym klubie.

Trenerem bramkarzy w rocznikach młodzieżowych od nowego sezonu zostanie Krzysztof Witek, dotychczas bramkarz związany przez wiele lat z naszym klubem. Mamy nadzieję że nowy trener przekaże charakter oraz cenne wskazówki młodszym pokoleniom.

Odchodzącym trenerom dziękujemy za wkład wniesiony w drużynę, a nowych serdecznie witamy, licząc na sukcesy w pracy pod herbem Bobra!

HS

 

Reklama

Dodaj komentarz