List do redakcji: ODPOWIEDŹ BURMISTRZA

Dodane w:: Numer 17 (grudzień 2008) |

Szanowny Panie,

Postanowiłem bardzo krótko odnieść się do tak obszernego tekstu.

Po pierwsze: Każda budowla ma swojego właściciela bądź użytkownika, który w pierwszej kolejności powinien o nią dbać. Pan na to nie chce zwrócić uwagi, a za nieprawidłowości dziejące się w cudzych obiektach wini Burmistrza – traktując Go jako przysłowiowego „chłopca do bicia”. Jest demokracja – ma Pan prawo do wolnych wypowiedzi – czy jest to jednak stosowna i właściwa postawa? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam czytelnikom.

o drugie: Zapewniam Pana , że nie lekceważę nikogo , a tym bardziej nie staram się kiedykolwiek, kogokolwiek ośmieszyć. Kto mnie zna lepiej niż Pan (a takich jest bardzo wielu), może to zaświadczyć. Ja niestety Pana nie znam i w związku z tym publicznie na Pana temat nie wypowiadam się, szanując Pana opinię, nie zgadzając się jednak w znakomitej części z nią.

I po trzecie: Cieszę się , że uważa Pan za słuszne moje stwierdzenie, iż dalsza polemika na łamach prasy nic nowego nie wniesie. Żegnam się w związku z tym na łamach prasy z Panem, będąc niepocieszonym, że nie chce się Pan spotkać i rzeczowo porozmawiać.

Z okazji zaś Świąt życzę Panu szczęścia, zdrowia i spełniania tych wszystkich oczekiwań, o których Pan pisze – wtedy ja też jako burmistrz będę szczęśliwszy i radośniejszy.
Pozdrawiam!

Krzysztof Białek

Reklama

Dodaj komentarz