Obrady wędkarskie w Tłuszczu

Dodane w:: IPM2 IV,Numer 44 (marzec) 2011 |

 

Podczas zebrania wręczono nagrody za zajecie I miejsca w Okręgowej  Olimpiadzie Drużynowej26 lutego w Centrum Kultury odbyło się spotkanie członkiń i członków Koła Wędkarskiego „Ciernik”. Podczas obrad omówiono sprawy organizacyjne, wręczone zostały także medale i nagrody za wędkarskie osiągnięcia oraz odznaczenia dla aktywnych działaczy koła.

Obrady otworzył Wacław Tlaga, prezes koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 84 „Ciernik”. Spotkaniu przewodniczył Paweł Sikora, wiceprezes zarządu, a funkcję sekretarza obrad pełniła Katarzyna Szymańska. Na spotkaniu obecni byli także m. in. burmistrz Paweł Bednarczyk, radni Tadeusz Sasin, Waldemar Sikora, Tadeusz Groszek i Paweł Fydryszek, a także skarbnik koła – Roman Jachacy.

Na początku prezes zarządu dokonał sprawozdania z działalności koła za 2010 r. Przedstawił stan organizacyjny koła, które liczy już 385 osób, a także kadrę szkoleniową zajmująca się pracą z młodzieżą oraz organizacją zawodów i imprez sportowych.

Prezes zarządu Wacław Tlaga wraz z przewodniczącm obrad i sekretarzemW minionym roku zorganizowano 15 zawodów i imprez, w których uczestniczyło 259 osób. Uczestnicy reprezentowali koło zarówno w zawodach rangi okręgowej, jak i krajowej. Osoby należące do PZW mają duże możliwości rozwijania swoich umiejętności, gdyż zawody organizowane są aż w 8 różnych dyscyplinach. Sprawdzić zaś zawodnicy mogą się podczas wielu Olimpiad Młodzieżowych i Mistrzostw. Na zebraniu za ich liczne osiągnięcia zostały im wręczone puchary i nagrody.

Członkowie koła mają też osiągnięcia międzynarodowe. W ubiegłym roku młodzi zawodnicy mieli możliwość wzięcia udziału w Międzynarodowym Młodzieżowym obozie wędkarskim w Storitzsee koło Berlina, gdzie zajęli miejsca w trójboju spinningowym i zawodach spławikowych.

Podczas przerwy w zebraniu można było podziwiać liczne puchary i medale, jakie udało się zdobyć zawodnikom w ich karierze wędkarskiej. Dla zebranych przewidziano także poczęstunek w niedawno otwartej klubokawiarni. Po przerwie nadszedł czas na wolne wnioski i dyskusje. Członkowie mogli wypowiedzieć swoje zdanie na temat działalności koła, a także rozstrzygnąć nurtujące ich kwestie. Ostatnim punktem obrad było przedstawienie programu działania koła – terminarza zawodów i imprez oraz budżetu.

  •  Katarzyna Milczarek

Reklama

Dodaj komentarz