UDOSTĘPNIANIE HALI SPORTOWEJ

Dodane w:: Numer 43 (luty) 2011,Ogłoszenia z urzędu |

Od kilku lat Gmina Tłuszcz boryka się z brakiem pełnowymiarowej hali sportowej, na której dzieci i młodzież oraz grupy sportowe mogłyby odbywać zajęcia. Hala sportowa przy Zespole Szkół w Tłuszcz, która jest własnością powiatu, nie jest ogólnodostępna, dlatego też Radni na I Nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Tłuszczu, która odbyła się 8 lutego 2011 r. zwrócili się z oficjalnym wnioskiem do Radnych Powiatowych: Sławomira Klocka, Janusza Tomasza Czarnogórskiego oraz Mariusza Dembińskiego o interwencję w tej sprawie.

W piśmie, które podpisało 14 z 15 radnych, zwracają się z pilną prośbą do Radnych Powiatowych o podjęcie działań w sprawie udostępniania hali sportowej przy zespole Szkół Zawodowych w Tłuszczu dla wszystkich dzieci i młodzieży z terenu gminy Tłuszcz.

Oficjalne pismo radnych zostało złożone na ręce Radnego Powiatowego Sławomira Klocka.

Wniosek jest dostępny na stronie www.tluszcz.pl

Wnioskiem z dnia 4 stycznia br. w sprawie nieodpłatnego udostępniania hali sportowej dla młodzieży szkolnej w wieku do 15 lat w ramach zajęć organizowanych przez kluby uczniowskie oraz Tłuszczański Klub Sportowy „Bóbr” do Starosty Powiatu  Wołomińskiego zwracał się również Burmistrz Tłuszcza. Na chwilę obecną oczekujemy na odpowiedź Starosty.

 • Emilia Oleksiak, Urząd Miejski w Tłuszczu

Reklama

Komentarze (2 )

 1. dlaczego tak póżno jak zima niedługo się skończy ale lepiej póżno niż wcale

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )
 2. Nie mogę znaleźć tego pisma. Czy ktoś może wie, który radny się nie podpisał pod tak zacną inicjatywą?
  Pozdrawiam,
  greg

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )

Dodaj komentarz