Po wakacjach…

Dodane w:: Numer 39 (październik) 2010 |

2Na uczniów Zespołu Szkół w Jasienicy, powracających z wakacyjnego wypoczynku, czekała wspaniała niespodzianka. Dawny trawnik przed budynkiem szkolnym zniknął a na jego miejscu pojawił się gustowny skwerek z alejkami i ławeczkami. Wokół posadzono wiele nowych drzewek i ozdobnych krzewów. Całość podkreśliły równiutkie szpalery tui i iglaków.
Otoczenie szkoły nabrało przyjemnego i estetycznego wyglądu. O efekcie najlepiej świadczy reakcja dzieci, ich uśmiechy i chęć przebywania tam w czasie przerw śródlekcyjnych.
Zrealizowanie tego wszystko byłoby niemożliwe bez zaangażowania rodziców i przyjaciół naszej szkoły. Dlatego Uczniowie, Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół w Jasienicy pragną serdecznie podziękować Rodzicom, którzy wystąpili z inicjatywą powstania skwerku, włączyli się w wykonanie terenu zieleni przed szkołą i przez cały rok szkolny wspierali różne akcje gromadzące fundusze na ten cel. Dziękujemy również radnej Pani Halinie Jusińskiej, która finansowo znacznie wsparła naszą inicjatywę.
„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” pisał nasz patron Janusz Korczak, więc niech radość i uśmiech naszych uczniów będą największą zapłatą za Państwa pomoc.

Reklama

Dodaj komentarz