ST 6-7 (86-87)/2014 Przedsiębiorca pomógł pracownikowi komendy

Pan Mariusz Teodorczyk, właściciel Składu Budowlanego MAR-ZET z Wólki Kozłowskiej w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie przekazał pracownikowi Komendy, któremu pod koniec maja częściowemu spaleniu uległ dom rodzinny w Wołominie, materiały budowlane niezbędne do wykonania prac związanych z odbudową dachu. Panu Mariuszowi bardzo dziękujemy za udzieloną pomoc i szybką reakcję na apel Komendanta Powiatowego.

Przypomnijmy – pod koniec maja br. w Wołominie częściowemu spaleniu uległ dom rodzinny, w którym mieszka wraz z dwoma młodszymi braćmi, dla których jest rodziną zastępczą, pracownik administracyjny wołomińskiej Komendy. Żona mężczyzny jest w piątym miesiącu ciąży. Środki finansowe, jakimi obecnie dysponują, wystarczają jedynie na bieżące skromne życie. Komenda Główna Policji, Komendant Powiatowy Policji w Wołominie, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wołominie oraz lokalne media zwróciły się z apelem o pomoc materialną i finansową dla Pana Artura.

Wśród policjantów wołomińskiej Komendy dotychczas zebrano i przekazano rodzinie środki pieniężne w kwocie 2600 złotych i nadal trwa zbiórka.

Na apel Komendanta Powiatowego odpowiedział też pan Mariusz Teodorczyk właściciel Składu Budowlanego MAR-ZET z Wólki Kozłowskiej, za co serdecznie dziękujemy.

Informacje o dalszej pomocy materialnej i finansowej można dodatkowo zgłaszać w KPP Wołomin telefonicznie pod nr telefonu 22 60 47 280.

asp. szt. Tomasz Sitek – Rzecznik KPP Wołomin

Reklama

Dodaj komentarz