ST 4 (84)/2014 Ligę Bobra czas zacząć!

Dodane w:: Numer 4 (84) kwiecień 2014,Sport |

Liga Bobra30 marca ruszyła runda wiosenna Ligi Bobra. 24 drużyny podzielone na 3 ligi walczą o mistrzostwo.

– Runda wiosenna przyniosła wiele ciekawych zmian, które mam nadzieję przypadną do gustu zawodnikom i kibicom Ligi Bobra – powiedział Artur Dzięcioł, organizator rozgrywek. Nowością jest Puchar Ligi Bobra, w którym występują wszystkie drużyny z Ligi podzielone na grupy. Dzięki temu zespoły z trzech lig będą mogły ze sobą rywalizować o Puchar Ligi Bobra.

Wspólnie ze sponsorami Ligi Bobra organizatorzy przygotowali niespodziankę dla zawodników. Od tego roku został uruchomiony program KARTA LIGOWCA LB, która upoważnia do rabatów na wybrane towary bądź usługi u sponsorów rozgrywek. Dodatkowo we współpracy ze sklepem universalsport.pl organizatorzy wypuścili unikalną kolekcję odzieży i gadżetów opatrzonych logiem LB.

fot. Grzegorz Zbrzeźniak

fot. Grzegorz Zbrzeźniak

– Mam nadzieję że wszystkie te dodatkowe atrakcje przyczynią się dalszego rozwoju naszej ligi – stwierdził Artur Dzięcioł. Liga Bobra jest rozgrywana w każdą niedzielę na boiskach Orlik w Tłuszczu i w Zabrodziu. Wszelkie informacje na temat Ligi, aktualne wyniki, tabele i relacje dostępne na stronie www.ligabobra.pl oraz na facebooku http://www.facebook.com/ligabobra. Zapraszamy!

Big

Reklama

Dodaj komentarz