Zaprosili nas: Wigilia pełna nadziei…

Dodane w:: Numer 5 (grudzień 2007) |

8 grudnia 2007 r. około 120 osób zgromadziło się w Sali Widowiskowej Centrum Kultury w Tłuszczu. Powodem była wspólna Wigilia członków Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych „Nadzieja”.

Uroczystość rozpoczęła się przedstawieniem przygotowanym przez klasę VI pod kierownictwem pani Beaty Dzięcioł. Młodzi artyści zaprezentowali współczesną, świąteczną adaptację „Małego Księcia”.
Wszyscy zgromadzeni, wśród których nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych, wprowadzeni w świąteczną atmosferę, podzielili się opłatkiem i zasiedli do wspólnej wigilijnej wieczerzy. A że Wigilia nie może odbyć się bez Świętego Mikołaja i podarunków – 70 podopiecznych Stowarzyszenia „Nadzieja” otrzymało paczki świąteczne przygotowane przez OPS z darów sponsorów: państwa Elżbiety i Jerzego Brzozowskich, państwa Danuty i Henryka Ciok, państwa Lidii i Sławomira Dziubałtowskich, pani Aliny Łasek, państwa Barbary i Jana Owczarskich oraz firm: Puławski P.P.H.U., UNIGAZ i drukarni flexograficznej Quick, za których wsparcie wszyscy obdarowani serdecznie dziękują. (ST)

Reklama

Dodaj komentarz