ST 7/2012 Dwa słowa

Dodane w:: Dwa słowa,Numer 7 (60) maj 2012,Z życia redakcji |

Maciej i Aleksandra Puławscy

Szanowni Czytelnicy i Czytelniczki,

wiosna już w pełni, a mieszkańcy Tłuszcza mogą korzystać z niej bardziej niż kiedykolwiek. W naszym miasteczku ustawiono nowe ławki, wyremontowano te znajdujące się w Ogródku Jordanowskim.

Od czerwcowego numeru rozpoczynamy cykl wywiadów z radnymi, których treść może być również zależna od Państwa. Prosimy o przesyłanie pytań do radnych, na które odpowiedzi byście Państwo chcieli poznać – szczegóły na str. 2 „ST”.

W numerze piszemy też o dotacjach dla organizacji pozarządowych i zastanawiamy się nad sposobem finansowania działalności tych z nich, które funkcjonują w trybie ciągłym, a nie projektowym.

Zapraszamy również Państwa na wielkie święto naszego miasta – Dni Tłuszcza połączone ze 150-leciem Drogi Żelaznej Petersbursko-Warszawskiej i pierwszego przejazdu pociągu przez stację Tłuszcz w 1862 r. Organizatorzy przygotowali naprawdę bogaty program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Aleksandra i Maciej Puławscy

Ps. Kolejny numer „Stacji Tłuszcz” ukaże się 29 maja. Do zobaczenia!

Reklama

Dodaj komentarz