Wenecja… w Tłuszczu!

Dodane w:: Numer 40 (listopad) 2010 |

wenecja_03 Mimo padającego od kilku dni deszczu nie będzie to artykuł o lokalnych podtopieniach, lecz o nowej inicjatywie na terenie naszego miasta – eleganckiej restauracji i barze z prawdziwego zdarzenia!

Restauracja „Nasza Wenecja” i Sport Bar to nowe produkty Hotelu Batory – marki znanej i rozpoznawanej na naszym tłuszczańskim rynku. Dla pełnego funkcjonowania prowadzonego przez firmę hotelu niezbędna była restauracja. Do decyzji o realizacji nowych przedsięwzięć przyczynił się również fakt, że w Tłuszczu nie ma miejsca na takim poziomie jak „Nasza Wenecja”. Mimo, że nazwa jednoznacznie wskazuje na kuchnię włoską, w nowej restauracji będą również serwowane dania kuchni polskiej.

15 października 2010 r. na uroczyste otwarcie nowego lokalu w Tłuszczu przybyło wielu przedstawicieli różnych środowisk – m. in. przedsiębiorców, lokalnych władz i ludzi kultury. Dyrektor generalny Hotelu Jacek Suchenek witając gości podkreślił, że oferta Hotelu Batory będzie stale rozbudowywana o kolejne produkty. I tak na przykład już 10 grudnia w ramach nowego cyklu kabaretowego wystąpi Marcin Daniec.

wenecja_02

Po uroczystym przecięciu wstęgi goście z zachwytem poznawali przestronne, stylowe wnętrze restauracji i dynamiczny wystrój Sport Baru. Następnie zaproszono wszystkich na poczęstunek i recital.

***

Wenecja

Otwarcie tego typu lokalu w Tłuszczu to odważne przedsięwzięcie. Od wielu lat słyszy się przecież, że szkoda, że w Tłuszczu nie eleganckiej restauracji na ani baru, w którym można spotkać się ze znajomymi. Warto jednak zwrócić uwagę, że to rynek, a więc my – konsumenci – weryfikuje takie przedsięwzięcia. Dlatego jeśli chcemy, żeby w Tłuszczu takie miejsca istniały i się rozwijały musimy po prostu do nich chodzić. Szczególnie, że naprawdę warto!

  • Maciej Puławski

Reklama

Dodaj komentarz