STO LAT – artykuł promocyjny Studio Active

Dodane w:: Numer 40 (listopad) 2010 |

Tak!!! To już mija rok od kiedy jesteśmy z wami: bawimy wasze dzieci na sali zabaw, świętujemy ich urodziny, dbamy o waszą kondycję na zajęciach fitness i dobre samopoczucie w studiu relaksacji (masaż klasyczny, bańką chińską i na łóżku nefrytowym), uczymy zdrowo się odżywiać z Thermomixem (technicznym cudem kuchennym), odchudzamy w grupie wsparcia, pomagamy rozwijać talenty plastyczne dzieci i talenty taneczne dzieci i rodziców wraz ze studiem tańca Anny Głogowskiej, promujemy nową metodę nauki języka angielskiego Helen Doron opracowaną specjalnie dla dzieci.

studio-active

Zapraszamy was codziennie: w poniedziałki, środy i piątki od 16.00 do 20.00 a we wtorki, czwartki i soboty: 10.00 do 20.00 w niedzielę od 11.00 do 18.00.

Możecie skorzystać z naszych usług: aerobik, masaż wspólnie ze swoimi pociechami. U nas nie ma znaczenia jaka jest pogoda na zewnątrz tu zawsze czeka miły uśmiech, pyszna kawa i herbata. Przestronne wnętrze w ciepłych kolorach pozwoli ci się odprężyć a małpi gaj da szanse wyhasać się nawet największemu psotnikowi.

W najbliższym czasie organizujemy szereg imprez dla naszych małych klientów:

28 listopada (niedziela) ANDRZEJKI: wieczór wróżb i przepowiedni; 3 godzinna (15 – 18) impreza z wróżbami, tańcami i konkursami pod opieką animatorów dla dzieci od 2 do 10 lat w cenie 25 zł (przyjmujemy zapisy).

W niedzielę 5 grudnia Pierwsze Urodziny Active zapraszamy wszystkich na tort z tej okazji. Cały dzień będziemy witać naszych gości promocjami: każde dziecko drugą godzinę pobawi się gratis i pomaluje buzię czy zrobi sobie tatuaż w prezencie od nas. Dla dorosłych kawa, pyszne cappuccino i herbata w specjalnych cenach oraz specjalne rabaty dla osób, które tego dnia zapiszą się na masaż lub wykupią karnet na zajęcia fitness.

31 grudnia SYLWESTER szalona zabawa dla najmłodszych od 3 do 12 lat. Dzieci mogą u nas spędzić czas do momentu kiedy rodzice będą wracać z balu, a nawet zostać na noc. Zapewnimy im opiekę, kolację i przegryzki, a przy tym będą mogły szaleć i bawić się do woli. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt: 606 278 302.

A dla osób, które poszukują niekonwencjonalnych prezentów dla najbliższych przygotujemy specjalne imienne talony na masaż, karnety: na salę zabaw, zajęcia fitness, plastyczne, taneczne czy przygotowanie przyjęcia urodzinowego dla dziecka. Pamiętajcie, że już niedługo Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia, imieninowe i urodzinowe prezenty też mają szansę być oryginalne:-)

Sala zabaw chętnie powita grupy zorganizowane powyżej 10 dzieci, dla których specjalnie otworzymy salę w dogodnych godzinach i zaproponujemy specjalną cenę. Możemy śmiało konkurować z warszawskimi salami zabaw więc warto przyjechać do nas gdzie każda grupa traktowana jest indywidualnie a dojazd jest znacznie tańszy. Kiedy boisko i plac zabaw przestaje być przyjemnością jesteśmy miłą alternatywą.

Pozdrawiamy i zapraszamy!

Agata Teodorczyk-Koźlik i Emilia Stańczak

Studio rekreacji ACTIVe

ul. Przemysłowa 70
Tłuszcz (woj. mazowieckie)

Telefony:

606-278-302 Agata Teodorczyk – Koźlik
606-522-561 Emilia Stańczak

Reklama

Dodaj komentarz