ST 8 (98)/2015 Kolejny udany turniej siatkarski za nami

Dodane w:: Numer 8 (98) sierpień 2015,Sport |

16_siatkowka1_8

W ciepły, słoneczny weekend 22-23 sierpnia już po raz kolejny na boiskach przy ul. Przyzakładowej rozegrano Amatorski Turniej Siatkówki Plażowej.

Organizatorami wydarzenia, które odbyło się już po raz VIII w historii naszej gminy byli Waldemar Sitek i Artur Dzięcioł.  W turnieju wzięło udział 15 drużyn męskich i trzy drużyny kobiece. Pierwszy dzień rozgrywek to rywalizacja w fazie grupowej. Wielką niespodzianką było odpadnięcie już na tym etapie jednego z faworytów, wielokrotnego półfinalisty tego turnieju, drużyny Śmegens Owegens z Radzymina. W niedzielę drużyny rywalizowały ze sobą w systemie brazylijskim. W meczu o trzecie miejsce TheNaturat pokonał po zaciętym pojedynku niespodziankę tegorocznego turnieju drużynę Metin 2 z Tłuszcza. Zwycięzcą tegorocznego turnieju okazała się Zadyszka Wołomin, która w finale po bardzo emocjonującym i wyrównanym pojedynku pokonała mistrza VII edycji drużynę z Tłuszcza Sunrise Beaver Skład.

16_siatkowka2_8

W tegorocznych rozgrywkach w kategorii kobiet wystąpiły tylko trzy drużyny. Zwyciężyły oczywiście niepokonane od sześciu edycji Gospodynie, drugie miejsce zajęły Pinky Pie, a trzecie przypadło drużynie Aktimelek.

– Dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie i super atmosferę, dziękujemy także tym, którzy pomagali nam w organizacji turnieju, sędziom-ochotnikom, młodzieży z gimnazjum z Tłuszcza, a także przyjaciołom naszych zawodów, którzy od samego początku nas wspierają, w szczególności Pani Marii Duchnowskiej i całej jej rodzinie. Do zobaczenia za rok! – zaprasza Waldemar Sitek, współorganizator zawodów.

red.

 

Reklama

Dodaj komentarz