ST 9 (89)/2014 Dwa słowa

Szanowni Czytelnicy i Czytelniczki,

Jak co roku, prezentujemy Państwu zestawienie zarobków pracowników Urzędu Miejskiego i podległych mu instytucji. Nie ma co ukrywać – refleksje po lekturze tej listy są dość przytłaczające. Dlaczego w gminie wielkości Tłuszcza skarbnik zarabia AŻ tyle? Dlaczego pensja zastępcy burmistrza wyprzedza uposażenie jego szefa? Dlaczego pracownik odpowiadający w gminie za drogi jest jednym z lepiej opłacanych urzędników? A może budowano ostatnio u nas jakieś autostrady, tylko tego nie zauważyliśmy? Żarty żartami, ale warto zastanowić się, czy na pewno nas stać na takie „Bizancjum”? Nie bójmy się zadawać tych pytań naszej „drogiej” władzy. Wszakże nadchodzą wybory i będzie wiele okazji do spotkań i rozmów.

„Stacja Tłuszcz” 2 października rozpoczyna cykl internetowych rozmów i debat z kandydatami na burmistrza – zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej.

 

Aleksandra i Maciej Puławscy

PS. Kolejny numer Stacji Tłuszcz ukaże się we wtorek 14 października.

 

Reklama

Komentarze (1 )

 1. Dlaczego? Bo zarabiają ci co rządzą a nie ci co maja pieczątki. Burmistrz od samego początku to marionetka. Nic więcej.

  A widział Pan Panie Macieju żeby taki buc i prostak jak Banaszek nie potrafiący sklecić pół zdania poprawnie po Polsku był zwierzchnikiem oświaty i kultury w gminie???? Mieliśmy gonić Europę po ostatnich wyborach samorządowych, miało być uczciwie i sprawiedliwie. A jesteśmy daleko za murzynami.

  Przepraszam. W arogancji i bezczelności przegoniliśmy już wszystkich.

  VN:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: +4 (ocen: 6 )

  krasny
  28/09/2014 20:25

Dodaj komentarz