ST 2 (82)/2014 Wybory 2014 – Kto zostanie Burmistrzem Tłuszcza?

Dodane w:: Aktualności,Numer 2 (82) luty2014,Polecamy,Wybory 2014 |

Szanowni Czytelnicy, już za kilka miesięcy – w listopadzie – wybierzemy radnych gminnych, powiatowych i wojewódzkich oraz burmistrza. Lokalnie największy wpływ na rozwój gminy ma właśnie ten ostatni. Kto Państwa zdaniem ma szanse na objęcie tego urzędu w nadchodzącej kadencji 2014-2018?

Zachęcamy Państwa do udziału w przygotowywanym przez nas sondażu przedwyborczym. Zgłaszajcie osoby, które Waszym zdaniem mogą lub powinny ubiegać się o fotel burmistrza naszej gminy. W kolejnym numerze opublikujemy listę najczęściej zgłaszanych kandydatów i kandydatek, których nazwiska ostatecznie znajdą się w sondażu. Głosowanie będzie prowadzone na naszej stronie internetowej www.stacja-tluszcz.pl od 25 marca do 25 kwietnia. Będzie można zagłosować także przez SMS (na koniec zsumujemy wyniki internetowe i SMS-owe).

JAK ZGŁOSIĆ KANDYDATA/KĘ?

Imię i nazwisko osoby, która wg Państwa powinna zostać Burmistrzem Tłuszcza, prosimy zgłaszać:

- e- mailem na adres: redakcja@stacja-tluszcz.pl

- SMS-em na nr 71068 o treści: TC.STACJA.imię i nazwisko kandydata/ki na burmistrza. (Koszt SMS-a 1,23 zł z VAT)*

Uwaga – jeśli do sondażu zgłoszone zostaną osoby niepełniące obecnie funkcji publicznych, zapytamy je, czy wyrażają zgodę, by ich nazwiska znalazły się na liście.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 10 marca br.

Dotychczas prowadzone przez nas sondaże przedwyborcze mówiły dużo o nastrojach społecznych w gminie i najczęściej pokrywały się później z rzeczywistymi decyzjami wyborców. Zapraszamy więc do współtworzenia z nami Sondażu Wyborczego 2014!

* Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange, Play. Usługi dostarcza i obsługuje Dotpay. Właściciel serwisu: Fundacja Stacja Demokracja, redakcja@stacja-tluszcz.pl. Regulamin usługi i regulamin konkursu są dostępne na stronie www.stacja-tluszcz.pl. )

 

Reklama

Komentarze (1 )

  1. Stawiam na Waldemara Banaszka. To prawdziwy burmistrz :-p

    VN:F [1.9.12_1141]
    Poparcie: 0 (ocen: 24 )

    Marek
    07/03/2014 13:11

Dodaj komentarz