ST 12 (80)/2012 Złote gody

Dodane w:: Inne,Kultura,Numer 12 (80) grudzień 2013 |
W tym roku uroczystość Złotych Godów obchodzili m.in. Państwo Marta i Henryk Kowalikowie (fot. UM w Tłuszczu)

W tym roku uroczystość Złotych Godów obchodzili m.in. Państwo Marta i Henryk Kowalikowie (fot. UM w Tłuszczu)

30 listopada 2013 r. odbyła się uroczystość „Złotych Godów”. Jubilaci, przeżywający w tym roku 50. rocznicę ślubu zostali uhonorowani Medalami Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Uroczystość rozpoczęła Msza Święta w kościele Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu, której przewodniczył Biskup Kazimierz Romaniuk. Po mszy biskup wręczył jubilatom okolicznościowe dyplomy. Dalsza część uroczystości odbyła się w Urzędzie Miejskim. Gości przywitali burmistrz Paweł Bednarczyk oraz przewodniczący Krzysztof Gajcy. Po przemówieniach burmistrz osobiście udekorował jubilatów medalami.

W tym roku medalami uhonorowani zostali Państwo: Danuta i Stanisław Gryzowie, Krystyna i Eugeniusz Jendrzejewscy, Krystyna i Jan Kielakowie, Marta i Henryk Kowalikowie, Jadwiga i Stanisław Kraszewscy, Wanda i Jan Krysikowie, Marianna i Marian Kurowie, Eugenia i Tadeusz Mościccy, Alina i Jan Ryszawa, Elżbieta i Czesław Skwarscy, Janina i Bogdan Szulichowie, Halina i Zygmunt Świderscy, Wiesława i Jerzy Twardo, Teresa i Marian Włodarczykowie, Anna i Czesław Wójciccy.

Źródło: Urząd Miejski w Tłuszczu

 

Reklama

Dodaj komentarz