Dlaczego, aby dodać komentarz albo wpis trzeba być zalogowanym?

Główna Fora OGŁOSZENIA FORUMOWE Dlaczego, aby dodać komentarz albo wpis trzeba być zalogowanym?

Otagowane: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, najnowszy wpis:  Wojtek 5 lata, 7 miesiące temu.

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #10435

  Maciej Puławski
  Redakcja ST

  Wraz z wprowadzeniem na stronie forum, na Stacji-Tluszcz.pl pojawiła się istotna zmiana – aby dodać komentarz pod artykułem, trzeba posiadać konto i być zalogowanym.

  Zdajemy sobie sprawę, że takie rozwiązanie może spotkać się z krytyką osób regularnie odwiedzających serwis i komentujących artykuły – chociaż z drugiej strony, część z Internautów od dawna zgłaszała taką potrzebę. Długo rozważaliśmy wszelkie za i przeciw. Co nas ostatecznie przekonało? Otóż wierzymy, że portal Stacja-Tluszcz.pl,  może stać się miejscem merytorycznych dyskusji i wymiany poglądów, bo już teraz tak się właśnie dzieje pod wieloma wpisami. Jednocześnie chcemy, żeby dyskutujący tu Internauci czuli się komfortowo i bezpiecznie, zwłaszcza, że na stronie nie ma moderacji (zauważone naruszenia należy zgłaszać administracji do usunięcia). Wprowadzenie logowania pozwoli także chronić Forumowiczów przed cenzorskimi zakusami niektórych osób, które z racji (dobrowolnego wszakże) pełnienia funkcji w naszej społeczności, mają problem z przyjmowaniem krytyki i oceny przez mieszkańców.

  Podsumowując – zachęcamy Państwa do rejestracji i korzystania ze stałego konta (nicku).

  Maciej Puławski

  Redaktor naczelny ST

  #10446

  Bardzo dobry krok z forum! Gratulacje :-)

  Moim zdaniem to, że trzeba założyć konto, aby cokolwiek komentować jest na plus. Nikt nie będzie się pod nikogo podszywał, a i może moderacja będzie miała mniej roboty :-)

  #10453

  Wojtek
  Forumowicz

  Dzień dobry.

  Bardzo się cieszę, że w końcu Redakcja zdecydowała się na taki ruch.  Oczywiście ilość komentarzy spadnie, ale pewnie teraz ilość pójdzie w jakość!

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)

Musisz się zalogować aby odpowiedzieć na ten temat.