“Rozmowy na żywo” wracją!

Postanowiliśmy reaktywować sprawdzone podczas wyborów “Rozmowy na żywo”.

Już w najbliższą środę (10 sierpnia) o godz. 18.00 zapraszamy Czytelników do wysłuchania autorskiej rozmowy nadawanej na żywo z przedstawicielami naszych lokalnych władz. Po audycji będzie również możliwość ściągnięcia “Rozmów…” i odsłuchania.

Redakcja ST

Reklama

Komentarze (8 )

 1. a kto będzie sie wypowiadał jeśli to nie tajemnica?

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )

  Elmo
  09/08/2011 12:58

 2. Mam nadziej, że nie będzie to wyłącznie rozmowa jedną stroną która będzie próbowała nas karmić swoją propagandą ;/
  ŻĄDAMY KONFRONTACJI !!!

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )
  • Niestety, muszę rozczarować. Nie będzie krwi… ;) i konfrontacji.

   Będą przedstawione kolejno po sobie stanowiska różnych stron.

   VN:F [1.9.12_1141]
   Poparcie: 0 (ocen: 0 )
  • “ŻĄDAMY” A w czyim ty imieniu mówisz, bo na pewno nie w moim! Żądać to sobie możesz.JKB i klub radnych to jedno i to samo. Tutaj piszą w wiekszości przeciwnicy burmistrza i zmian w kilku osobach pod różnymi postaciami !

   VA:F [1.9.12_1141]
   Poparcie: 0 (ocen: 0 )
   • “JKB i klub radnych to jedno i to samo.”

    Jak czytam takie głupawe uogólnienia to mi się przypomina:

    “A imię jego 44. I wcale nie nazywam się Napoleon.” :)

    Jak znam małomiasteczkowe układy to połowa radnych w ten czy inny sposób jest uzależniona od obecnej władzy a nie od byłej, bo była władza im zięcia/córki/szwagra itp nie zwolni dyscyplinarnie z pracy a obecna może tym skutecznie zastraszać. To że radni są tak atakowani przez otoczenie burmistrza i vice-versa oznaczać może tylko jedno. Zero umiejętności do dogadania się. Brak woli współpracy.

    Agresja będzie rodziła agresję, a wojna na wyniszczenie na pewno nie poprawi sytuacji miasta. Ani wizerunku władzy samorządowej.

    Na miejscu mieszkańców nalegałbym na to żeby oficjele spuścili z tonu i zaczęli ze sobą rozmawiać.

    Burmistrz pokazał że potrafi zwalniać, Do czego ma prawo.
    Rada gminy pokazała że potrafi nie poprzeć projektu zmian na radzie. Do czego też ma prawo.

    Co będzie dalej? Obie strony okopane w swojej wirtualnej rzeczywistości będą brnąć w tej spirali absurdu? Nie dostrzegając gdzie to prowadzie, ani nie widząc tego że to szkodzi!

    W końcu ktoś nie wytrzyma, nagra coś kompromitującego i mając odrobinę, przepraszam za kolokwializm: jaj, poda kogoś do sądu, albo zwyczajnie da w mordę? Ktoś inny w przypływie złości zwolni kolejnego bogu ducha winnego przypadkowego pracownika, po uprzednim sprawdzeniu w US czy nie było by na niego haka?

    Kto wie?

    Jak dla mnie to bardzo przypomina sytuację osoby, która nie umiejąc z innymi rozmawiać, woli iść w konflikt… To taki poniekąd atawizm, najgłośniej wrzeszczący szympans przewodzi stadu, możliwe ze wcale aż tak nie różnimy się od małp jako gatunek. Skoro przedstawiciele władzy zamiast używać do pracy komunikacji opartej na współpracy, logice i interesie społeczności, serwują nam koncert złych emocji, obrażania sie i wzajemnego obrzucania kalumniami?

    Co to ma wspólnego ze budowaniem społeczeństwa obywatelskiego?
    Czegoś więcej oczekiwał bym od, w końcu młodego burmistrza, nie steranego jeszcze życiem. Młodego wiec JESZCZE nie cynicznego i nie zgożkniałego. O radzie w tym kontekscie trudno mi się wypowiadać bo to jednak grupa, zróżnicowana i wiekowo i światopoglądowo zapewne.

    Niemniej rozumiem że są to oczekiwania stosunkowo naiwne, do władzy żadko dochodzą osoby mające na względzie cokolwiek innego niż własny interes.

    A tymczasem po przerwie zapraszam kolejnych płatnych klakierów obu opcji do wylewania jadu na przeciwników, kto wie może ktoś potem przeczyta i weźmie wasze teksty za dobrą monetę. O ile ktokolwiek się sprawą interesuje oczywiście ;)

    Bo większość to tu tylko śpi.

    VA:F [1.9.12_1141]
    Poparcie: 0 (ocen: 0 )
 3. Audycja będzie miała formułę dwóch następujących po sobie wywiadów. O godz. 18.00 będę rozmawiał z przedstawicielami władzy wykonawczej (kto to będzie konkretnie, w tym momencie nie jest jeszcze wiadome na 100% więc nie chcę podawać), o godz. 18.20 będę rozmawiał z przewodniczącym klubu radnych Razem dla Gminy Robertem Szydlikiem.

  VN:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )
 4. A czy można mp3 z tej strony miksować? Była by fajna raperska muza pod kotleta :)

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )
 5. Pogodno
  w dechę pomysł.
  Znam jednego fajnego DJ porozmawiam o tym projekcie.

  Pytanie do ST
  Czy są jakieś przeciwwskazania aby zapis wpleść w muzę.

  Kiedyś “sztuka dla sztuki” dziś “władza dla sztuki”
  Boomba

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )

Dodaj komentarz