Nowość! Nagrania video z ostatniej sesji!

Dodane w:: Stacja Tłuszcz Online |

Zdajemy sobie sprawę, że dźwięk to nie to samo co obraz i dźwięk. Wyszliśmy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i proponujemy do obejrzenia fragmenty XXVI Sesji Rady Miejskiej w Tłuszczu. Publikujemy cały materiał zarejestrowany przez naszą redakcję, nie jest to żaden subiektywny wybór. Byliśmy ograniczeni rozmiarem karty pamięci :) W każdym razie poszukujemy osób, które zechciałyby wesprzeć takie działania (np. obsługa kamery, pomoc w montażu i “wrzuceniu” materiału do sieci). Nie wymagamy wiedzy a jedynie czasu i dobrych chęci.

Życzymy miłego oglądania!

Część 1 z 4

Część 2 z 4

Część 3 z 4

Część 4 z 4

Reklama

Komentarze (7 )

 1. Witam.
  Należy wybierać odpowiednich ludzi na radnych, a tak mamy za swoje. Radni widzą tylko swoje najbliższe kąty i nie są w stanie działać w kolektywie. Dużo większe pieniądze są wydawane na budowę dróg o fatalnych parametrach bez żadnego nadzoru ze strony Gminy. Debata toczy się na temat przegranej sprawy sądowej w sprawie składowiska odpadów, a jeden z radnych wyskakuje i odpala o “chaszczach”. Każdy Burmistrz będzie popełniał błędy jeżeli będzie się otaczał takmi Radcami Prawnymi. To środowisko zatrudnionych w Gminie powinno zostać przewietrzone i dokształcone.

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )

  Jacek
  06/02/2010 18:57

 2. Proszę o wykoszenie chaszczy!:)

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )

  Rob Roy
  12/02/2010 13:46

 3. Czemu większość ludzi twierdzi, że decyzja o ugodzie była błędem burmistrza Białka, może właśnie to jedyna słuszna decyzja która uratuje gminę od płacenia milionowych kwot w przypadku gdyby gmina poszła na udry z właścicielami firmy DS. A Matak nich się schowa ze swoimi listami otwartymi cwaniak jeden, to jemu i Klockowi zawdzięczamy całą aferę z wysypiskiem. Mam nadzieję że Gmina rozprawi się z cwaniaczkiem poprzez Sąd i ugodowe 550 tys zł zwróci nam z nawiązką. I mam nadzieję że jego super biznes ze zrobieniem śmietnika z osiedla kolejowa też się nie powiedzie. A z drugiej strony co takiego jest w Tłuszczu że oprócz inwestycji śmieciowych w nic innego się nie inwestuje, mam tu na myśli zrobienie śmietnika na terenach dawnej kamionki czy w Postoliskach na terenach Państawa Lewandowskich. Nie źle, miasto 7 tys mieszkańców ale w okolicy aż się roi od śmietników bądź jak nie którzy nazywają sortowni :))))))))

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )

  Robo
  14/02/2010 08:39

 4. Nasz burmistrz przed każdymi z wyborów obiecuje że “uporządkuje” sprawy z wysypiskiem. Widzimy jak jego porządki się skończyły. Wszyscy wiedzieli, że poprzednia umowa nie była korzystna dla miasta i co się dzieje na wysypisku. Jego błędem było to że nie wnioskował o zamknięcie wysypiska jak było ono w dzierżawie przez poprzednią firmę !!!
  To tak jakbyśmy wypożyczyli samochód którego stanu nikt nie kontroluje. Owszem jest on przekazany w czyjeś ręce ale to my jesteśmy jego właścicielem i powinniśmy sprawdzić w jakim stanie użytkuje ( a przynajmniej oddaje go nam poprzedni) klient, a nie w ciemno wypożyczać go następnemu klientowi. Tym bardziej, jak mamy sygnały, że źle się dzieje z naszą własnością.

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )
 5. Każde pieniądze, które wydaje gmina na sprawy związane z zamknięciem, rekultywacją czy odszkodowaniem dla DS – to pieniądze stracone!!!
  Składowisko w Wólce Kozłowskiej powinno funkcjonować przez kolejne lata i służyć mieszkańcom Tłuszcza i nigdy nie powinno być wydzierżawiane w celu zwożenia śmieci z całego ………!
  Wielkim złem jest to, że konsekwecje takich dcyzji spdają na barki mieszkańców .
  Nic dziwnego, że w życie Gminy wkradły się tak
  absurdalne pomysły jak urządzenie śmietniska na terenie po byłej kamionce – dafakto środek miasta i gminy. Dla ludzi, którzy graniczą z tym terenem lub mieszkają w pobliżu to jest jak II wojna światowa. Ludzie mieszkający dalej nawet nie zdają sobie sprawy, że trujące odory i wycieki są wielkim zagrożeniem również dla nich. A przecież władze Gminy powinny dbać o bezpieczeństwo, zdrowie, spokojne życie mieszkańców i właściwy rozwój gminy.

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )

  kara
  03/03/2010 22:27

 6. poraża mnie obłuda tych ludzi którzy protestują przeciwko miejscu do segregacji odpadów, a potem wracają z pola walki o lepsze powietrze i urządzają spalarnie śmieci we własnych piecach.
  jak można udawać że się nie czuje smrodu palonych we własnym piecu foliowych torebek albo opon i jednocześnie protestować przeciwko sortowni śmieci (podkreślam sortowni nie spalarni)
  a największe szczury już dawno zadomowiły się na osiedlu kolejowa i dziarsko wykrzykują w obawie przed konkurencją…

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )
 7. Kara Ty wiesz o czym piszesz?..
  A tak wogóle to nie “dafakto” tylko de facto…bo aż mi zęby zgrzytnęły :D

  VA:F [1.9.12_1141]
  Poparcie: 0 (ocen: 0 )

  grypa
  17/03/2010 22:58

Dodaj komentarz